هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فلاحت پیشه:

خارج نشینان نمی‌توانند برای ملت ایران تصمیم بگیرند/ نظام توان درک اعتراضات و پاسخ به نیازهای مردم را دارد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: یک نظام سیاسی باید توان درک اعتراضات و مدیریت آن و پاسخ به نیازهای مردم را داشته باشد که جمهوری اسلامی ایران این توانایی را دارد.
سه‌شنبه 12 دی 1396 ساعت 11:55
خارج نشینان نمی‌توانند برای ملت ایران تصمیم بگیرند/ نظام توان درک اعتراضات و پاسخ به نیازهای مردم را دارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: یک نظام سیاسی باید توان درک اعتراضات و مدیریت آن و پاسخ به نیازهای مردم را داشته باشد که جمهوری اسلامی ایران این توانایی را دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606101956336658.jpg خارج,نشینان,نمی‌توانند,برای,ملت,ایران,تصمیم,بگیرند/,نظام,توان,درک,اعتراضات,و,پاسخ,به,نیازهای,مردم,را,دارد Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص مداخله برخی کشورهای خارجی در امورداخلی ایران و سوء استفاده از اعتراضات مردمی، اظهار داشت: اعتراض در کشورهای مختلف طبیعی است و در کشورهای دیگر نیز اعتراضات صورت می‌گیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ماهیت اعتراضات مردم اقتصادی است، بیان کرد: فردی مانند ترامپ یا کشورهای مرتجع عرب که خودشان جزء عقب مانده‌ترین و فاسدترین زعما هستند، نمی‌توانند برای ملت ایران تصمیم بگیرند.

وی با بیان اینکه یک نظام سیاسی باید توان درک اعتراضات و مدیریت آن و پاسخ به نیازهای مردم را داشته باشد، افزود: در جمهوری اسلامی ایران این ظرفیت وجود دارد که اعتراضات را درک کرد و پاسخ مثبت و لازم را داد.

فلاحت پیشه متذکر شد: حداکثر کار را در قالب بودجه و اقدامات اقتصادی باید انجام دهیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000