هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فلاحت پیشه:

آمریکایی ها تلاش کردند رویکرد مداخله آمیز خود را بر سازمان ملل حاکم کنند/ دنیا زیربار خواسته ها آن ها نرفت

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: شورای امنیت سازمان ملل متحد اگر منطق نیلی هیلی نماینده آمریکا در این سازمان و ادعای او را می پذیرفت باید هر روز برای نارضایتی ها در آمریکا نشست برگزار می کرد.
چهارشنبه 13 دی 1396 ساعت 11:00
آمریکایی ها تلاش کردند رویکرد مداخله آمیز خود را بر سازمان ملل حاکم کنند/ دنیا زیربار خواسته ها آن ها نرفت عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: شورای امنیت سازمان ملل متحد اگر منطق نیلی هیلی نماینده آمریکا در این سازمان و ادعای او را می پذیرفت باید هر روز برای نارضایتی ها در آمریکا نشست برگزار می کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201604109885715790.jpg آمریکایی,ها,تلاش,کردند,رویکرد,مداخله,آمیز,خود,را,بر,سازمان,ملل,حاکم,کنند/,دنیا,زیربار,خواسته,ها,آن,ها,نرفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حشمت الله فلاحت پیشه در مورد پاسخ منفی شورای امنیت سازمان ملل متحد به درخواست آمریکا برای برگزاری نشست فوری در مورد ایران افزود: اگر شورای امنیت منطق نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد را برای برگزاری نشست فوری در قبال ایران می پذیرفت براساس این منطق هر روز باید چند نشست در خصوص سرکوب ها و نارضایتی ها در آمریکا برگزار می کرد.

وی ادامه داد: آمریکایی ها تلاش کردند که رویکرد مداخله آمیز و متناقض خود را بر سازمان ملل حاکم کنند اما دنیا زیربار این خواسته ها آن ها نرفت و ماهیت آنان برای جهانیان شناخته شده است و به همین دلیل شورای امنیت این درخواست را رد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد به عنوان ناظر سیاسی برجام می دانند آمریکایی ها بیشترین نقش را دارند تا بتوانند ناآرامی اقتصادی را بر ایران تحمیل کنند.

فلاحت پیشه افزود: ناقض برجام آمریکایی ها هستند و تلاش می کنند سیاست های اقتصادی ایران به نتیجه نرسد و به دنبال بهره گیری سیاسی از این موضوع هستند اما دنیا این موضوع را پذیرفته که جمهوری اسلامی ایران دارای حاکمیت ملی است و می تواند از عهده مسایل خود بربیاید اما آمریکایی ها در جهت بزرگنمایی و انحراف در خواسته مردم ایران تلاش می کنند.

به گزارش ایرنا، نیکی هیلی نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل روز سه شنبه اعلام کرد که واشنگتن از شورای امنیت سازمان ملل می خواهد طی یکی دو روز آینده در خصوص اعتراض های داخلی در جمهوری اسلامی نشست فوری برگزار کند.

با این حال ، خیرات عمروف رییس دوره‌ ای شورای امنیت سازمان ملل متحد نیز از پاسخ منفی این شورا به درخواست نماینده آمریکا برای برگزاری نشست فوری در مورد ناآرامی ها و اعتراض های خیابانی در ایران خبر داد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000