هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کیانپور:

حضور ۲۰ هزار نفری مردم درود در راهپیمایی/ملت ایران محکم پای انقلاب و نظام ایستاده اند

سرویس سیاسی
نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم در این راهپیمایی اغتشاشات و آشوبگری ایادی دشمنان را محکوم کردند و خواستار برخورد قاطع با غتشاشگران شدند.
پنج‌شنبه 14 دی 1396 ساعت 16:44
حضور ۲۰ هزار نفری مردم درود در راهپیمایی/ملت ایران محکم پای انقلاب و نظام ایستاده اند نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم در این راهپیمایی اغتشاشات و آشوبگری ایادی دشمنان را محکوم کردند و خواستار برخورد قاطع با غتشاشگران شدند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606105043754319.jpg حضور,۲۰,هزار,نفری,مردم,درود,در,راهپیمایی/ملت,ایران,محکم,پای,انقلاب,و,نظام,ایستاده,اند Icana

مجید کیان‌پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره راهپیمایی مردم در سراسر کشور  علیه اغتشاشات اخیر در کشور، اظهار داشت: روز گذشته راهپیمایی بزرگی در شهرستان درود برگزار شد و جمعیتی بیش از 20 هزار در راهپیمایی مردمی شرکت کردند.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم در این راهپیمایی اغتشاشات و آشوبگری ایادی دشمنان را محکوم کردند و خواستار برخورد قاطع با غتشاشگران شدند.

وی با بیان اینکه راهپیمایی مردم سبب ناامیدی دشمنان شد، افزود: این راهپیمایی بسیار مهم و تاثیرگذار بود و از همه مردم کشور تشکر میکنم که این چنین محکم پای انقلاب و نظام ایستادند.

کیانپور با اشاره به اینکه مردم از ابتدا خواسته هایی از مسئولان داشتند و باید تمرکز بیشتری بر روی حل مشکلات مردم وجود داشته باشد، متذکر شد: دغدغه همه مسئولان رفع مشکلات مردم است و امیدواریم راهکارهای دقیقی برای مشکلات در نظر گرفته شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: باید توجه داشت که از هرگونه گرانی بدون برنامه خودداری  شود تا بتوان شاهد رفاه بیش از پیش مردم باشیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط