هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فلاحت‌پیشه:

سپاه و وزارت بهداشت عملکرد خوبی در کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان داشتند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت بهداشت عملکرد خوبی در کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان داشتند.
شنبه 16 دی 1396 ساعت 18:27
سپاه و وزارت بهداشت عملکرد خوبی در کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان داشتند نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت بهداشت عملکرد خوبی در کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان داشتند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606101956336658.jpg سپاه,و,وزارت,بهداشت,عملکرد,خوبی,در,کمک‌رسانی,به,زلزله‌زدگان,داشتند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزارت بهداشت در بهبود شرایط مردم زلزله‌زده استان کرمانشاه نقش مهمی ایفا کرده است، اظهار داشت: اگر تمام دستگاه‌های اجرایی کشور مانند وزارت بهداشت به وظایف خود عمل کرده بودند، مشکلات مردم آسیب‌دیده این استان با سرعت بیشتری حل و فصل شده بود.

این نماینده خانه ملت با توجه به اینکه حمایت از مردم به خصوص قشر ضعیف و آسیب‌پذیر، رسالت اصلی سپاه است، افزود: سپاه از اولین روز به‌وقوع پیوستن زلزله کرمانشاه در کنار مردم حضور داشت و به تمام وعده‌های خود در قبال این مردم که فراهم کردن کانکس یکی از آن‌ها بود، به خوبی عمل کرده است. سپاه چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از جنگ تحمیلی تاکنون، ثابت کرده است که از هیچ تلاشی برای دفاع از کشور و حمایت از ملت دریغ نخواهد کرد.

به گزارش دفاع پرس، وی با بیان اینکه انتظار مردم آسیب‌دیده کرمانشاه در بهبود شرایط زندگی‌شان از دولت بیشتر بود، گفت: مردم در کمک‌رسانی به مناطق زلزله‌زده غرب کشور سنگ تمام گذاشتند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط