هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسینی مطرح کرد؛

کمبود نیروی انسانی و امکانات عامل رکود فعالیت فرهنگی در شهرستان‌ها

سرویس استان ها
نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود نیروی انسانی، امکانات و فضای مناسب، ازجمله مهمترین عوامل رکود فعالیت های فرهنگی در شهرستان های کوچک است.
پنج‌شنبه 21 دی 1396 ساعت 23:41
کمبود نیروی انسانی و امکانات عامل رکود فعالیت فرهنگی در شهرستان‌ها نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود نیروی انسانی، امکانات و فضای مناسب، ازجمله مهمترین عوامل رکود فعالیت های فرهنگی در شهرستان های کوچک است. http://cdn.icana.ir/d/019/201712100194981126.jpg کمبود,نیروی,انسانی,و,امکانات,عامل,رکود,فعالیت,فرهنگی,در,شهرستان‌ها Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد حسینی در رابطه با پیگیری های انجام شده به منظور تحقق مطالبات مردم در زمینه های فرهنگی اظهار داشت: در این ارتباط طی روزهای اخیر نشستی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تهران برگزار کردیم تا راهکارهای ارتقای خدمات فرهنگی در شهرستان های تفرش، آشتیان و فراهان بررسی و ارزیابی شود.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی افزود: در حال حاضر در سه شهرستان ذکرشده، ادارات فرهنگ و ارشاد از نظر نیروی انسانی و همچنین داشتن مکان مناسب، با مشکل و دغدغه مواجه هستند، به طوری که هم اکنون اداره ارشاد شهرستان فراهان در یک مکان استیجاری مستقر است.

وی بیان کرد: مشکل دیگر در رابطه با ساماندهی امورات فرهنگی در شهرستان ها، نبود شرایط لازم برای گردهمایی ها و نشست های فرهنگی است و دغدغه سومی که در این زمینه وجود دارد، فعالیت بدون تعامل و انسجام کانون های فرهنگی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، خاطرنشان ساخت: وجود فضا و مکان مناسب به منظور اجرای برنامه های فرهنگی یکی از زیرساخت هایی است که باید در شهرستان ها فراهم شود و اگر شرایط احداث فرهنگسرای جدید وجود ندارد، فضاهای موجود بایستی به منظور ارائه خدمات مطلوب تر تجهیز شوند، به طور مثال یکی از این فضاها سینما است که هم اکنون کمبود آن در شهرستان های فراهان و آشتیان احساس می شود.

به گزارش مهر، حسینی تصریح کرد: از دیگر مطالباتی که در راستای نیازهای فرهنگی وجود دارد، فراهم سازی شرایط لازم برای گسترش فعالیت های معنوی و قرآنی به منظور ترویج دین مبین اسلام، برگزاری جشنواره های قرآنی و معرفتی و بهره گیری از فضاهای موجود کنونی همچون مصلاها و سایر اماکن به منظور گسترش و ارتقای خدمات حوزه فرهنگی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000