هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده پارلمان مالی در گفت‌وگو با خانه ملت مطرح کرد؛

سوءاستفاده اسرائیل از تمایل برخی کشورهای مسلمان به برقراری روابط با این رژیم

سرویس بین الملل
نماینده پارلمان مالی معتقد است تغییر محل سفارت ایالات متحده به اورشلیم یکی از اقدامات مداخله‌جویانه آمریکا در امور مسلمانان است که هیچ کشوری با آن موافق نیست.
شنبه 23 دی 1396 ساعت 14:36
سوءاستفاده اسرائیل از تمایل برخی کشورهای مسلمان به برقراری روابط با این رژیم نماینده پارلمان مالی معتقد است تغییر محل سفارت ایالات متحده به اورشلیم یکی از اقدامات مداخله‌جویانه آمریکا در امور مسلمانان است که هیچ کشوری با آن موافق نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/201801103649163159.jpg سوءاستفاده,اسرائیل,از,تمایل,برخی,کشورهای,مسلمان,به,برقراری,روابط,با,این,رژیم Icana

عبدالجلیل حیدرا در حاشیه سی‌ونهمین نشست کمیته اجرایی اتحادیه مجالس سازمان همکاری اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن تقبیح تصمیم آمریکا مبنی بر انتقال سفارت این کشور به قدس گفت: اقدام آمریکا تضییع حقوق مسلمانان است.

نماینده پارلمان مالی برهمین اساس تصریح کرد: تغییر محل سفارت ایالات متحده به اورشلیم یکی از اقدامات مداخله جویانه آمریکا در امور مسلمانان است که هیچ کشوری با آن موافق نیست.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت برگزاری سیزدهمین کنفرانس اتحادیه مجالس سازمان همکاری اسلامی در تهران عنوان کرد: در شرایطی که آمریکا به خود اجازه می دهد برای کشورهای منطقه تصمیم گیری کند لازم است مسلمانان با یکدیگر متحد شده و حول محور اسلام حرکت کرده و از تفرقه بپرهیزند.

حیدرا ادامه داد: در این بین متأسفانه برخی کشورهای مسلمان با اسرائیل روابط خود را برقرار کرده و از آنها حمایت می کنند که اصلا مطلوب نیست و در شرایط فعلی باعث می شود کشورهایی مثل آمریکا و رژیم صهیونیستی از موضوع سوءاستفده کنند.

نماینده پارلمان مالی در پایان تأکید کرد: کشورمالی هیچ سفارتخانه ای در اسرائیل نداشته و هیچ ارتباط دیپلماتیک با رژیم صهیونیستی نداریم و همواره آماده حمایت از فلسطین بوده ایم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر