هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رئیس مجلس اندونزی در گفت‌وگو با خانه ملت:

آینده فلسطین به دست فلسطینیان رقم خواهد خورد/ انتقال پایتخت اسرائیل به بیت‌المقدس نشدنی است

سرویس بین الملل
رئیس مجلس اندونزی معتقد است اسرائیل هیچگاه به نتایج مذاکرات صلح پایبند نبود و چیزی فراتر از ان برای خود می‌خواست.
شنبه 23 دی 1396 ساعت 15:46
آینده فلسطین به دست فلسطینیان رقم خواهد خورد/ انتقال پایتخت اسرائیل به بیت‌المقدس نشدنی است رئیس مجلس اندونزی معتقد است اسرائیل هیچگاه به نتایج مذاکرات صلح پایبند نبود و چیزی فراتر از ان برای خود می‌خواست. http://cdn.icana.ir/d/019/201801101090460915.jpg آینده,فلسطین,به,دست,فلسطینیان,رقم,خواهد,خورد/,انتقال,پایتخت,اسرائیل,به,بیت‌المقدس,نشدنی,است Icana

فضلی زون در حاشیه سی‌ونهمین نشست کمیته اجرایی اتحادیه مجالس سازمان همکاری اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تأکید بر ضرورت بازگرداندن حقوق ملت فلسطین به آنها گفت: قدس همواره برای فلسطین بوده است که متأسفانه مورد اشغال اسرائیل قرار گرفت و باعث شد تعداد زیادی از فلسطینیان از سرزمین خود آواره شوند.

رئیس مجلس اندونزی در ادامه با اشاره به ناکامی های مذاکرات صلح عنوان کرد: اسرائیل هیچگاه به نتایج مذاکرات صلح پایبند نبود و چیزی فراتر از آن برای خود می خواست.

وی انتقال سفارت آمریکا به قدس را امری تنش زا در منطقه دانست و اظهار داشت: اندونزی هیچ گاه اسرائیل را به رسمیت نشناخت و از تصمیم آمریکا نیز حمایت نمی کند.

رئیس مجلس اندونزی درپایان خاطرنشان کرد:دولت و مجلس اندونزی مذاکره با اسرائیل را بی فایده می دانند و معتقدند فلسطین باید خود برای آینده اش تصمیم بگیرد؛ضمن اینکه بیت المقدس هیچگاه پایتخت اسرائیل نمی شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر