هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فلاحتی تاکیدکرد:

پدیده کاهش سن اعتیاد در کمین دانش آموزان/ برخوردها در مدارس باید عالمانه و هنرمندانه باشد

سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه کنترل اعتیاد در مدارس نیازمند همکاری خانواده‌ها، آموزش و پرورش و رسانه ملی است، بر برخورد عالمانه و هنرمندانه با این موضوع تاکید کرد.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 08:38
پدیده کاهش سن اعتیاد در کمین دانش آموزان/ برخوردها در مدارس باید عالمانه و هنرمندانه باشد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه کنترل اعتیاد در مدارس نیازمند همکاری خانواده‌ها، آموزش و پرورش و رسانه ملی است، بر برخورد عالمانه و هنرمندانه با این موضوع تاکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607103427500753.jpg پدیده,کاهش,سن,اعتیاد,در,کمین,دانش,آموزان/,برخوردها,در,مدارس,باید,عالمانه,و,هنرمندانه,باشد Icana

فرهاد فلاحتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره  توزیع و تدریس درسنامه پیشگیری از اعتیاد در مدارس،گفت: سن  پدیده اعتیاد در کشور رو به کاهش  است  و این موضوع  خطر جدی است که خانواده‌ها را تهدید می‌کند.

نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر توزیع و تدریس درسنامه پیشگیری از اعتیاد در مدارس موجب شود که ذهن دانش آموزان نسبت به این گونه معضلات اجتماعی اگاه شود، این امر می‌تواند در  چرخه آموزش در آموزش و پرورش امری بسیار کاربردی و مناسب تلقی شود تا جوانان و نوجوانان ما قربانی پدیده شومی همچون اعتیاد نشوند.

فلاحتی با بیان اینکه توزیع و تدریس درسنامه پیشگیری از اعتیاد در مدارس باید عالمانه و هنرمندانه باشد، یادآورشد: در گام نخست باید بررسی شود که درسنامه پیشگیری از اعتیاد در مدارس دارای معیارهایی همچون تدوین کاربردی، شیوه تدریس مناسب و آموزش‌های علمی وکارشناسی شده باشد تا بتوان  هوشیاری جوانان  را در پیشگیری از اعتیاد در مدارس به  طریق کاربردی افزایش داد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه باید با ابزارهای فرهنگی از جمله آموزش در وزارت آموزش و پرورش و رسانه ملی  تدابیری اندیشده شود که دانش آموزان تمایلی به مصرف مواد مخدر نداشته باشند؛ یادآورشد: مقابله با پدیده اعتیاد بویژه در مدارس نیازمند همکاری گسترده میان  خانواده‌ها، آموزش و پرورش و رسانه ملی است./

 پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000