هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سعیدی:

دانشجویان بازداشتی در سلامت کامل هستند/درخواست فراکسیون امید برای بازدید از زندان اوین

سرویس فرهنگی
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به در بازداشت ماندن 20 تا 30 نفر از دانشجویان در پی ناآرامی‌های اخیر،گفت:از سلامت تمامی دانشجویان بازداشتی مطمئن هستیم.
شنبه 23 دی 1396 ساعت 18:51
دانشجویان بازداشتی در سلامت کامل هستند/درخواست فراکسیون امید برای بازدید از زندان اوین عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به در بازداشت ماندن 20 تا 30 نفر از دانشجویان در پی ناآرامی‌های اخیر،گفت:از سلامت تمامی دانشجویان بازداشتی مطمئن هستیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201606104090443588.jpg دانشجویان,بازداشتی,در,سلامت,کامل,هستند/درخواست,فراکسیون,امید,برای,بازدید,از,زندان,اوین Icana

فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه هنوز 20 تا 30 نفر از دانشجویان در پی ناآرامی‌های اخیر در بازداشت هستند،گفت: نمایندگان مجلس،وزیر و مسئولان آموزش عالی وضعیت دانشجویان بازداشتی را پیگیری می‌کنند تا در فصل امتحانات در زندان نمانند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خبرهای خوبی از آزادی‌ دانشجویان به گوش می‌رسد و ان‌شاءالله با ادامه پیگیری‌ها طی روزهای آتی مشکل تمام این جوانان حل شود.

عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه از سلامت دانشجویان بازداشتی حاصل شده است و اکنون فقط مسئله آزادی هر چه سریع‌تر آن‌ها مطرح است که  پیگیری آن ادامه دارد،تصریح کرد: فراکسیون امید درخواست بازدید از زندان اوین را داده است و امیدواریم هر چه زودتر این بازدید انجام گیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000