هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نایب‌رئیس پارلمان سودان در گفت‌وگو با خانه ملت:

دولت‌های اسلامی با قطع رابطه کامل با اسرائیل این رژیم را به انزوا بکشانند

سرویس بین الملل
نایب رئیس پارلمان سودان معتقد است در برهه حساس کنونی صرفا اتحاد می‌تواند خطرات را از جهان اسلام دور کند.
شنبه 23 دی 1396 ساعت 17:50
دولت‌های اسلامی با قطع رابطه کامل با اسرائیل این رژیم را به انزوا بکشانند نایب رئیس پارلمان سودان معتقد است در برهه حساس کنونی صرفا اتحاد می‌تواند خطرات را از جهان اسلام دور کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201801101323735945.jpg دولت‌های,اسلامی,با,قطع,رابطه,کامل,با,اسرائیل,این,رژیم,را,به,انزوا,بکشانند Icana

عایشه محمد احمد صالح در حاشیه سی‌ونهمین نشست کمیته اجرایی اتحادیه مجالس سازمان همکاری اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تأکید بر اینکه کشورهای عربی هیچگاه نمی پذیرند که قدس به عنوان پایتخت اسرائیل معرفی شود، گفت: پارلمان سودان به عنوان یک کشور عربی-اسلامی با تصمیم ترامپ به شدت مخالف است.

نایب رئیس پارلمان سودان بر همین اساس اظهار داشت: بیت المقدس برای مسلمانان و اعراب است و صهیونیست ها هیچگاه نمی توانند بر آن مسلط شوند و قدس را از آن خود کنند.

وی در ادامه با انتقاد از عملکرد برخی کشورهای اسلامی در برقراری روابط با اسرائیل بیان داشت: دولت های اسلامی نباید با اسرائیل تعامل داشته باشند و باید این رژیم را به انزوا بکشانند.

نایب رئیس پارلمان سودان در پایان اتحاد برای کشورهای اسلامی را در برهه حساس کنونی ضروری دانست و خاطرنشان کرد: کشورهای اسلامی صرفا با بهبود روابط و برقراری اتحاد می توانند خطرات را از جهان اسلام دور کرده و با تصمیماتی مسلمانان را به خطر می اندازد، مبارزه کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر