هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جاسمی:

ترامپ مجبور به عقب نشینی در برابر قدرت ایران شد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ تمام تلاش خود را کرد تا برجام را لغو کند،ولی مقهور قدرت ایران شد و عقب نشینی کرد.
شنبه 23 دی 1396 ساعت 17:39
ترامپ مجبور به عقب نشینی در برابر قدرت ایران شد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ تمام تلاش خود را کرد تا برجام را لغو کند،ولی مقهور قدرت ایران شد و عقب نشینی کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201608105967342727.jpg ترامپ,مجبور,به,عقب,نشینی,در,برابر,قدرت,ایران,شد Icana

سیدقاسم جاسمی درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،درخصوص عقب نشینی ترامپ درخصوص تمدید تعلیق تحریم‌های ظالمانه علیه ایران،اظهارداشت:ترامپ از زمان روی کارآمدن یا حتی دوران تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری برای برجام خط و نشان می‌کشد.

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترامپ برای دومین بار پیاپی مجبور به تمدید تعلیق تحریم‌های آمریکا علیه ایران شد،بیان کرد:تا حد بسیار زیادی دولت آمریکا و در راس آن ها ترامپ تلاش کرد تا برجام را لغو کند و آمریکا از این توافق هسته‌ای خارج شود ولی نتوانست.

وی افزود: با وجود نواقصی که در برجام وجود دارد ،جمهوری اسلامی ایران به دلیل تعهدی که داده به تکالیف خود پایبند بوده و از این پس نیز پایبند خواهد بود،براساس فرمایش مقام معظم رهبری اگر آمریکا برجام را لغو کند،جمهوری اسلامی ایران این قرارداد را پاره می‌کند.

جاسمی با بیان اینکه آمریکا از قدرت و نفوذی که ایران در منطقه و عرصه بین‌الملل دارد، نگران است، متذکر شد: ایالات متحده آمریکا مقهور قدرت جمهوری اسلامی ایران شده است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران به تعهدات خود پایبند بود وآژانس انرژی اتمی 9 بار پایبندی ایران به برجام را تایید کرد، گفت: آمریکا و ترامپ مجبور به عقب نشینی شدند و برای چندمین بار حضور خود در آمریکا را تداوم بخشیدند و تعلیق تحریم ها را تمدید کردند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000