هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سرلشکر باقری:

ایران برای مقابله با ترفندهای دشمنان برنامه های راهبردی دارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه آمریکا دشمنی‌های زیادی را علیه ملت ایران انجام داده و این خصومت‌‌ورزی‌ها ادامه خواهد داشت، گفت: ایران برای مقابله با ترفندهای دشمنان دارای برنامه‌ها و اقدامات راهبردی است.
شنبه 23 دی 1396 ساعت 18:00
ایران برای مقابله با ترفندهای دشمنان برنامه های راهبردی دارد رییس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه آمریکا دشمنی‌های زیادی را علیه ملت ایران انجام داده و این خصومت‌‌ورزی‌ها ادامه خواهد داشت، گفت: ایران برای مقابله با ترفندهای دشمنان دارای برنامه‌ها و اقدامات راهبردی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201607103847278065.jpg ایران,برای,مقابله,با,ترفندهای,دشمنان,برنامه,های,راهبردی,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با ترفندهای دشمنان دارای برنامه‌ها و اقدامات راهبردی است.

وی در ادامه با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه آمریکا شیطان بزرگ است، گفت: آمریکا دست از شیطنت، کینه‌توزی و اقدامات خصمانه برنمی‌دارد و اینکه انتظار داشته باشیم آمریکا با ما دوستی صادقانه داشته باشد، خوش خیالی و خیال خام است.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد: آمریکا تاکنون هر دشمنی که توانسته علیه ملت ما روا داشته است و در ادامه نیز هر کاری که از دستش بربیاید علیه ملت ایران انجام خواهد داد.

به گزارش دفاع پرس، سرلشکر باقری در پایان تاکید کرد: لازم است با هوشیاری توطئه‌های دشمنان را درک کنیم و غافلگیر نشویم و برای مقابله با دشمنان طبق برنامه‌ها و راهبردها اقدام کنیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار