هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دلخوش اباتری تاکیدکرد:

توفیق در صنعت گردشگری استان‌های شمالی با حمایت از طرح‌های گردشگری در جنگل و دریا/ نگاه به گردشگری ملی باشد

سرویس فرهنگی
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با بیان اینکه توفیق در صنعت گردشگری استان‌های شمالی با حمایت از طرح‌های گردشگری در جنگل و دریا میسر خواهد بود، گفت: کمبود اعتبار و بودجه، معضل اساسی صنعت گردشگری در کل کشور است.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 11:17
توفیق در صنعت گردشگری استان‌های شمالی با حمایت از طرح‌های گردشگری در جنگل و دریا/ نگاه به گردشگری ملی باشد نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با بیان اینکه توفیق در صنعت گردشگری استان‌های شمالی با حمایت از طرح‌های گردشگری در جنگل و دریا میسر خواهد بود، گفت: کمبود اعتبار و بودجه، معضل اساسی صنعت گردشگری در کل کشور است. http://cdn.icana.ir/d/019/201707109808087276.jpg توفیق,در,صنعت,گردشگری,استان‌های,شمالی,با,حمایت,از,طرح‌های,گردشگری,در,جنگل,و,دریا/,نگاه,به,گردشگری,ملی,باشد Icana

 سیدکاظم دلخوش اباتری درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت گردشگری شهرستان صومعه سرا،گفت: بطورکلی با توجه به جاذبه‌های بی‌نظیری که استان‌های شمالی در صنعت گردشگری دارا هستند اگر نگاه ویژه به گردشگری استان گیلان توسط مسئولان ذی ربط اتخاذ شود می‌توان برای بسیاری از افراد در این راستا اشتغال زایی ایجادکرد. 

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نواقص بودجه و اعتباری گردشگری در کشور باید به طریق کشوری برطرف شود، تصریح کرد: موازی‌کاری دستگاه‌های اجرایی و نبود برنامه‌ای یکدست و یکپارچه برای حمایت از سرمایه‌گذاران موانعی اساسی برای توسعه صنعت گردشگری در کشور است.

دلخوش اباتری با بیان اینکه رفع ۶۰ درصد مشکلات اقتصادی و اشتغال گیلان با توسعه صنعت گردشگری امکان‌پذیر است، افزود: با حمایت از طرح‌های گردشگری در جنگل و دریا در استان‌های شمالی می‌توان در صنعت گردشگری به توفیقات مناسبی برسیم و نکته مهم در این راستا این است که تسهیلات ارزان قیمت برای سرمایه‌گذاری در شرایطی در نظر گرفته شود که بودجه‌های لازم نیز در توسعه صنعت گردشگری مد نظر قرار بگیرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه صنعت گردشگری در استان گیلان می‌تواند از نظر اقتصادی بسیار بهره‌وری مناسبی به همراه داشته باشد، یادآورشد: کمبود اعتبار و بودجه معضل اساسی صنعت گردشگری در کل کشور است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار