هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی حسینی:

فرد نظامی در سراسر کشور نباید دغدغه معیشت داشته باشد

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: یکی از ردیف های بسیار مهم وضعیت معیشت، حقوق و مزایای پرسنل حوزه دفاعی کشور است زیرا یک فرد نظامی در سراسر کشور در حوزه مختلف خدمتی نباید دغدغه معیشت داشته باشد.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 07:45
فرد نظامی در سراسر کشور نباید دغدغه معیشت داشته باشد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: یکی از ردیف های بسیار مهم وضعیت معیشت، حقوق و مزایای پرسنل حوزه دفاعی کشور است زیرا یک فرد نظامی در سراسر کشور در حوزه مختلف خدمتی نباید دغدغه معیشت داشته باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/110850.jpg فرد,نظامی,در,سراسر,کشور,نباید,دغدغه,معیشت,داشته,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در برنامه بهارستان رادیو گفت و گو در خصوص نقاط ضعف و قوت بودجه 97، گفت: حوزه دفاعی و امنیتی کشور اولویت اول جمهوری اسلامی ایران است، این امر با توجه به این است که کشور ما از سوی کشورهای سلطه گر تهدید می شود.

وی افزود: باید بنیه دفاعی ما تقویت شود به همین دلیل در برنامه ششم توسعه، مجلس شورای اسلامی مصوب کرد که سالانه 5 درصد بودجه عمومی کشور به حوزه بنیه دفاعی اختصاص پیدا کند تا کشور در یک سطح قابل قبول دفاع قرار بگیرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در بررسی ردیف های بودجه حوزه های دفاعی در بعضی از قسمت ها افزایش بودجه داشته ایم اما در بسیاری از ردیف ها نیز شاهد کاهش بودجه بوده ایم که با جمع بندی این موارد در واقع 5 درصد موردنظر تامین نمی شود.

نقوی حسینی تصریح کرد: طبق قانون کمیسیون امنیت ملی موظف است پیشنهادات را به کمیسیون تلفیق ارجاع دهد و اگر این کمیسیون با پیشنهادات موافقت کند ما می توانیم سطح بنیه دفاعی را به همان میزان قانونی برسانیم که در این صورت ارتقای لازم صورت گرفته است.

وی در ادامه بیان کرد: یکی از ردیف های بسیار مهم وضعیت معیشت، حقوق و مزایای پرسنل حوزه دفاعی کشور است زیرا یک فرد نظامی در سراسر کشور در حوزه مختلف خدمتی نباید دغدغه معیشت داشته باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار