Icana.ir
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
جعفرزاده در خصوص نشست مشترک فراکسیون مستقلین ولایی با وزیر ارتباطات:

تلگرام توسط آمریکایی‌ها تهدید شد/ فقط 2 میلیون نفر از نرم افزارهای ایرانی استفاده کردند

سرویس سیاسی
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی نشست اعضای این فراکسیون با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را تشریح کرد.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 08:51
تلگرام توسط آمریکایی‌ها تهدید شد/ فقط 2 میلیون نفر از نرم افزارهای ایرانی استفاده کردند نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی نشست اعضای این فراکسیون با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را تشریح کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/79105.jpg تلگرام,توسط,آمریکایی‌ها,تهدید,شد/,فقط,2,میلیون,نفر,از,نرم,افزارهای,ایرانی,استفاده,کردند Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص نشست مشترک فراکسیون مستقلین ولایی با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اظهار داشت: توسعه روستایی و تنظیم مقررات در حوزه وزارت ارتباطات در حال انجام است و 6 هزار و 400 روستا پایش شده و بانک اطلاعاتی آن نیز تهیه شده است.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی با بیان اینکه با بیان اینکه در خصوص 7 هزار روستا باید مسائل امنیتی رعایت شود، بیان کرد: روستاها از نظر دارا بودن امکان استفاده از تلفن همراه، تلفن و اینترنت به 4 دسته سبز، زرد، نارنجی و قرمز تقسیم شده است که سبز بهترین وضعیت و قرمز نامطلوب ترین وضعیت را دارد و در این زمینه به هر نماینده جزوه‌ای ارائه شده تا وضعیت روستاهای حوزه انتخابیه خود را مشاهده کند.

وی با بیان اینکه 90 هزار روستای بالای 20 خانوار پوشش داده می‌شود، افزود: 8 هزار روستا در گام اول پوشش داده می‌شود که ایرانسل نسل 3 و 4 و تلفن همراه را در اختیار مردم قرار می‌دهد همچنین 19 هزار روستا تا پایان شهریور 97 تغییر وضعیت می‌یابند و سعی می‌شود در 18 ماه , سریعتر از موعد تعیین شده به اتمام برسد و از کمیسیون تلفیق انتظار مساعدت و حمایت ویژه  هست.

جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه تلگرام هفته‌ای 4 هزار و 200 کانال را مسدود می‌کند، متذکر شد: در خصوص ناآرامی‌های اخیر، تلگرام توسط آمریکا تهدید شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فقط 2 میلیون نفر از نرم افزارهای ایرانی استفاده کردند، گفت: "وی‌چت" رفع فیلتر شد ولی مورد استقبال قرار نگرفت زیرا اعتمادی به آن وجود ندارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000