هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جمالی‌نوبندگانی:

پیدایش مثلث جدید فشار بر جبهه مقاومت در منطقه/ سازمان ملل سیاسی کاری را کنار بگذارد

سرویس سیاسی
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:اقدامات سازمان ملل تأثیری بر جنایات اسرائیل ندارد،زیرا آنها با حمایت آمریکا اقدام به جنایات هولناک و عملیات سرکوب در سرزمین های اشغالی می کنند.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 11:31
پیدایش مثلث جدید فشار بر جبهه مقاومت در منطقه/ سازمان ملل سیاسی کاری را کنار بگذارد عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:اقدامات سازمان ملل تأثیری بر جنایات اسرائیل ندارد،زیرا آنها با حمایت آمریکا اقدام به جنایات هولناک و عملیات سرکوب در سرزمین های اشغالی می کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201711103725676107.jpg پیدایش,مثلث,جدید,فشار,بر,جبهه,مقاومت,در,منطقه/,سازمان,ملل,سیاسی,کاری,را,کنار,بگذارد Icana

محمد جواد جمالی نوبندگانی  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص بررسی اقدامات سرکوب گرایانه رژیم صهیونیستی  در مقابله با خروش ملت فلسطین توسط سازمان ملل متحد گفت: این نوع اقدامات سازمان ملل تأثیری بر جنایات اسرائیل ندارد،زیرا آنها با حمایت آمریکا اقدام به جنایات هولناک و عملیات سرکوب در سرزمین های اشغالی می کنند.

بن سلمان عامل نفوذی جبهه استکبار میان مسلمانان است

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی گفت: هم اکنون در منطقه مثلث ترامپ، نتانیاهو و بن سلمان تشکیل شده است و ضلع مهم در این مثلث بن سلمان است که عامل نفوذی جبهه استکبار میان مسلمانان است و مهم ترین هدف آن تضعیف جبهه مقاومت و حمایت از اقدامات مداخله جویانه ایالات متحده در منطقه است.

وی ادامه داد: اعلام بیت المقدس بعنوان پایتخت جدید رژیم صهیونیستی با مخالفت اکثر اعضای سازمان ملل مواجه شده و تنها آمریکا و چند کشور کوچک در جهان ،از این طرح حمایت کردند و این نشان دهنده انزوای بیشتر ایالات متحده است که تصمیماتش میان ملت های دیگر خریدار ندارد.

خبری از جلسه فوری شورای امنیت برای جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی نیست

این نماینده مجلس در دوره دهم با انتقاد از ورود دیرهنگام سازمان ملل به این مسئله خاطرنشان کرد:سیاسی کاری همواره در تصمیمات سازمان ملل مشاهده می شود،هرگاه درکشور مستقلی مانند جمهوری اسلامی ناآرامی می شود، سریعا درخواست جلسه فوری شورای امنیت برای بررسی اوضاع ایران را ارائه می کنند،اما برای ششمین هفته متوالی است که اقدامات سرکوب گرایانه توسط رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی صورت می پذیرد؛ولی از جلسه فوری شورای امنیت خبری نیست.

وی تاکید کرد: تمام این اقدامات نشان می دهد که شورای امنیت سازمان ملل در مسائل مهم به فکر منافع قدرت های بزرگ بوده و رسالت خود را فراموش کرده است؛زیرا نفوذ کشورهای استکباری در شورای امنیت بسیار زیاد است و باعث سیاسی کاری در اخذ تصمیمات مهم در قبال حوادث جهان می شود.

عضوهیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد:جمهوری اسلامی همواره حامی ملت مظلوم فلسطین است و این اقدامات رژیم صهیونیستی را بشدت محکوم می کند و وزارت خارجه باید برای برون رفت از این وضعیت اسف بار در سرزمین های اشغالی از دیپلماسی فعال خود استفاده کند./

پایان خبر

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000