هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
گرمابی:

روابط ایران و اروپا در آینده مهم است/ با کناره‌گیری آمریکا از برجام رفتار اروپا اهمیت زیادی پیدا می کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت کناره‌گیری آمریکا از برجام رفتار اروپا اهمیت زیادی می‌یابد چراکه باید ببینیم چطور می خواهند این کناره گیری را جبران کنند.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 10:10
روابط ایران و اروپا در آینده مهم است/ با کناره‌گیری آمریکا از برجام رفتار اروپا اهمیت زیادی پیدا می کند نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت کناره‌گیری آمریکا از برجام رفتار اروپا اهمیت زیادی می‌یابد چراکه باید ببینیم چطور می خواهند این کناره گیری را جبران کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201711106633275010.jpg روابط,ایران,و,اروپا,در,آینده,مهم,است/,با,کناره‌گیری,آمریکا,از,برجام,رفتار,اروپا,اهمیت,زیادی,پیدا,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حمید گرمابی اظهار کرد: حضور ترامپ در کاخ سفید ایالات متحده کمتر تصور می‌شد که نتیجه آن چنین رفتارهایی باشد و شاید اگر هرکس دیگری رییس جمهور آمریکا می‌شد به این شکل رفتار نمی کرد.

وی افزود: سیاست خارجی کشور ما می بایست فعال و به روز باشد و روابط ایران و اروپا در آینده مهم است، در صورت کناره گیری آمریکا از برجام رفتار اروپا اهمیت زیادی می یابد چراکه باید ببینیم چطور می خواهند این کناره گیری را جبران کنند.

این عضو فراکسیون امید در واکنش به اعمال تحریم های جدید آمریکا علیه کشورمان گفت: به نظر می رسد یکی از روش هایی که ترامپ به آن عمل می کند این است که هر زمان می خواهد پایبندی به برجام را اعلام کند، اقتصاد و شرایط جامعه ما را در حالت کم ثباتی و انتظار قرار می دهد تا بتواند به ما صدمه بزند و این مسئله نشان می دهد ما باید برای هر شرایطی همیشه آماده باشیم.

به گزارش ایسنا؛ گرمابی اظهار کرد: مردم انتظار داشتند پس از برجام اتفاقات مثبت زیادی بیفتد و خوش‌بینانه به شرایط نگاه می‌شد، اما به انتظارهای مردم پاسخ مناسب داده نشد، آمریکا به قول‌ها و وعده‌هایش عمل نکرده و تا جایی هم که توانسته بدعهدی کرده است، قطعا این رفتارها در رویکرد مردم نسبت به دولت بی تاثیر نخواهد بود به ویژه این که امروزه مشکلات اقتصادی مردم را اذیت می کند که یکی از دلایل آن هم قطعا بدعهدی های آمریکا است که باعث نارضایتی مردم شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار