هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

لایحه موافقتنامه همکاری در زمینه حفظ نباتات بین ایران و جمهوری آذربایجان به مجمع تشخیص ارسال شد

سرویس صحن
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اصرار بر مصوبه خود لایحه موافقتنامه همکاری در زمینه حفظ نباتات بین ایران و جمهوری آذربایجان به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال کردند.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 11:22
لایحه موافقتنامه همکاری در زمینه حفظ نباتات بین ایران و جمهوری آذربایجان به مجمع تشخیص ارسال شد نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اصرار بر مصوبه خود لایحه موافقتنامه همکاری در زمینه حفظ نباتات بین ایران و جمهوری آذربایجان به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/201708103663573402.jpg لایحه,موافقتنامه,همکاری,در,زمینه,حفظ,نباتات,بین,ایران,و,جمهوری,آذربایجان,به,مجمع,تشخیص,ارسال,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه، 24 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به لایحه موافقتنامه همکاری در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری آذربایجان که از سوی شورای نگهبان اعاده شده بود اصرار کردند.

نمایندگان این لایحه را با 136 رأی موافق، 2 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع از مجموع 205 نماینده حاضر در جلسه علنی برای بررسی بیشتر به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال کردند.

در ماده واحده این لایحه آمده است:موافقتنامه همکاری در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری آذربایجان مشتمل بر یک مقدمه و دوازده ماده به شرح پیوست تصویب و اجازه مبادله اسناد آن داده می شود.

همچنین در تبصره تاکید شد در اجرای این موافقتنامه رعایت اصول 139 و 77 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران الزامی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار