هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضیان:

مردم با ادامه طرح تحول سلامت دغدغه درمان ندارند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بر ضرورت تخصیص اعتبارات پایدار به طرح تحول سلامت تاکید کرد و گفت: یکی از منابع پایدار، مالیات پرداختی توسط مردم است که می‌توان از آن در مسیر ارائه خدمات بهداشتی و درمانی استفاده کرد.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 11:21
مردم با ادامه طرح تحول سلامت دغدغه درمان ندارند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بر ضرورت تخصیص اعتبارات پایدار به طرح تحول سلامت تاکید کرد و گفت: یکی از منابع پایدار، مالیات پرداختی توسط مردم است که می‌توان از آن در مسیر ارائه خدمات بهداشتی و درمانی استفاده کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201711105857211757.jpg مردم,با,ادامه,طرح,تحول,سلامت,دغدغه,درمان,ندارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالله رضیان افزود: با اجرای طرح تحول سلامت یکی از مهمترین دغدغه های مردم بویژه اقشار محروم جامعه در پرداخت هزینه های درمانی کاهش پیدا کرد و انتظار عمومی نیز این است که خدمات ارائه شده در سال های آتی نیز تداوم پیدا کند.

وی با تاکید بر نقش مجلس در حمایت از طرح تحول سلامت اظهار کرد: با توجه به رضایتمندی مردم، قطعا مجلس نیز همچنان نگاه حمایتی به این طرح خواهد داشت تا اعتبارات پایداری برای آن تعریف کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: با وجود رضایت عمومی، اما آنچه که باعث شده تا ایراداتی به طرح تحول سلامت وارد شود، شکل اجرای آن است که هزینه های نظام سلامت را افزایش داده و در همین راستا وزارت بهداشت باید مدیریت همه جانبه ای در جهت کاهش هزینه های صورت گرفته انجام دهد.

به گزارش سلامت آنلاین؛ نماینده مردم قائمشهر، سواد کوه، جویبار، سیمرغ و سواد کوه شمالی در مجلس در مورد وضعیت بهداشت و درمان حوزه انتخابیه خود گفت: هر چند هنوز مردم مطالباتی دارند، اما همین که دغدغه پرداخت هزینه های درمانی را ندارند، یکی از بزرگترین اتفاقاتی است که در سیستم بهداشت و درمان کشور رخ داده است و از این جهت مسرویم. /

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000