هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بهادری مطرح کرد:

بررسی مراحل تخصیص منابع پایدار در کمیسیون تلفیق/ بازگشت به هزینه های سنگین درمان قبل از طرح تحول ممکن نیست

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه تداوم طرح تحول سلامت غیرقابل اجتناب است و توقف آن جامعه را متضرر خواهد کرد، گفت: مراحل تخصیص منابع پایدار در کمیسیون تلفیق در حال بررسی است و بزودی به تصویب نهایی خواهد رسید.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 11:33
بررسی مراحل تخصیص منابع پایدار در کمیسیون تلفیق/ بازگشت به هزینه های سنگین درمان قبل از طرح تحول ممکن نیست عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه تداوم طرح تحول سلامت غیرقابل اجتناب است و توقف آن جامعه را متضرر خواهد کرد، گفت: مراحل تخصیص منابع پایدار در کمیسیون تلفیق در حال بررسی است و بزودی به تصویب نهایی خواهد رسید. http://cdn.icana.ir/d/019/201710105811946834.jpg بررسی,مراحل,تخصیص,منابع,پایدار,در,کمیسیون,تلفیق/,بازگشت,به,هزینه,های,سنگین,درمان,قبل,از,طرح,تحول,ممکن,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ هادی بهادری افزود: ماهیت طرح تحول سلامت همانند یارانه هاست و عملا بخشی از هزینه های مردم و بخصوص اقشار آسیب پذیر جامعه را کاهش داده است و با توجه به شرایط موجود، چاره ای جز تداوم این طرح وجود ندارد.

وی با تاکید بر این که هزینه های درمانی قابل بازگشت به گذشته نیست، اظهار کرد: طرح تحول سلامت نواقصی دارد که هم اکنون در کمیسیون تلفیق در حال مرتفع کردن آن هستیم تا این طرح با قوت بیشتر و هزینه های کمتری در خدمت آحاد جامعه باشد.

به گزارش سلامت آنلاین؛ نماینده مردم ارومیه در مجلس تصریح کرد: در همین راستا بودجه سال آینده طرح تحول سلامت در چند بند تنظیم و به تصویب خواهد رسید./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000