هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی‌زاده هاشمی:

سیاست های یکجانبه گرایانه دلیل شکست های آمریکا است/ فرانسه به دنبال ایفای نقش در منطقه است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیاست‌های یکجانبه‌گرایانه دلیل شکست‌های آمریکاست، گفت: فرانسه به دنبال ایفای نقش در منطقه است اما بازیگر جدی نیست.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 12:06
سیاست های یکجانبه گرایانه دلیل شکست های آمریکا است/ فرانسه به دنبال ایفای نقش در منطقه است نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیاست‌های یکجانبه‌گرایانه دلیل شکست‌های آمریکاست، گفت: فرانسه به دنبال ایفای نقش در منطقه است اما بازیگر جدی نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/201701109149969027.jpg سیاست,های,یکجانبه,گرایانه,دلیل,شکست,های,آمریکا,است/,فرانسه,به,دنبال,ایفای,نقش,در,منطقه,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سیاست‌های یکجانبه‌گرایانه‌ای که آمریکا دنبال می‌کند، موجب شکست این کشور در منطقه و حتی شورای امنیت سازمان ملل شده است.

وی افزود: عدم تعادل در سیاست خارجه، عدم وزانت لازم و بیان حرف‌های ضد و نقیض و افراط‌گری آمریکا موجب شده است که جامعه جهانی با آمریکا همراهی لازم نداشته باشد.

قاضی‌زاده هاشمی خاطرنشان کرد: دستگاه سیاست خارجه کشورمان باید با بهره‌گیری از این فضا اجازه اجماع جهانی علیه کشورمان را ندهد و روند معکوسی در برابر آمریکا را پیگیری کند.

به گزارش دفاع پرس، این نماینده مجلس در خصوص نقش فرانسه در مسائل منطقه‌ای گفت: فرانسه به دنبال ایفای نقش در منطقه است اما بازیگر جدی نیست؛ به هر حال ما باید سیاست‌مان عدم ایجاد اجماع جهانی علیه کشورمان باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار