هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ذوالقدر در تذکر شفاهی؛

تفاوت قیمت خرمای ایرانی با خرمای خارجی در دبی

سرویس صحن
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نسبت به تفاوت خرمای ایرانی با خرمای خارجی در دبی انتقاد کرد.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 13:24
تفاوت قیمت خرمای ایرانی با خرمای خارجی در دبی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نسبت به تفاوت خرمای ایرانی با خرمای خارجی در دبی انتقاد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201704106509227524.jpg تفاوت,قیمت,خرمای,ایرانی,با,خرمای,خارجی,در,دبی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدمصطفی ذوالقدر در نشست علنی امروز (یکشنبه، 24 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در قالب تذکر شفاهی اظهار داشت: انتظار داریم که وزارت جهاد کشاورزی نسبت به بسته بندی خرما توجه جدی داشته باشند چرا که یک کیلو خرما تونس در دبی 10 درهم و یک کیلو خرمای میناب یک درهم به فروش می رسد.

نماینده مردم میناب،جاسک و رودان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین وزارت جهاد کشاورزی بیمه های مردم روستایی را اجرایی نکرده است از سوی دیگر می خواهیم تردد کشتی های غول پیکر که نسل میگوها را به خطر می اندازند در جاسک، سیریک متوقف شود.

عضو کمیسیون شوراهاو امور داخلی مجلس شورای اسلامی خطاب به جهانگیری گفت: بارها در خصوص وضعیت مرزنشینان در استان هرمزگان تذکر داده ایم، روند به گونه ای پیش نرود که مرزنشینان به سمت قاچاق پیش بروند.

وی همچنین از وزارت بهداشت و درمان خواست تا در شهرستان رودان مرکز سی تی اسکن و در میناب بیمارستانی مجهز ایجاد شود.

ذوالقدر همچنین خطاب به وزیر اقتصاد و دارایی عنوان کرد: تردد خودروهای خارجی در مناطق آزاد در تمام خوزستان صورت می گیرد اما همچنان تردد این خودروها در بندرعباس ممنوع است باید نسبت به رفع این تبعیض اقدامی صورت گیرد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی و سازمان بهزیستی در زمینه توسعه صیادی اقدام کنند، گفت: اگر با عدالت این روند در میناب و جاسک صورت گیرد بیکاری و مشکلات جوانان برطرف خواهد شد.

عضو کمیسیون شوراهاو امور داخلی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وزارت راه و شهرسازی نسبت به تکمیل راه های روستایی و ایجاد اسکله در سیریک اقدام کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر