هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صباغیان بافقی در اخطاری:

مهلت قانونی بازپرداخت وام کشاورزی رعایت شود

سرویس صحن
نماینده مردم بافق در مجلس خواستار رعایت مهلت قانونی بازپرداخت وام کشاورزی از سوی بانک‌ها شد.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 12:58
مهلت قانونی بازپرداخت وام کشاورزی رعایت شود نماینده مردم بافق در مجلس خواستار رعایت مهلت قانونی بازپرداخت وام کشاورزی از سوی بانک‌ها شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201608103332055208.jpg مهلت,قانونی,بازپرداخت,وام,کشاورزی,رعایت,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 24 دی ماه) مجلس شورای اسلامی با استناد به اصل 58 قانون اساسی در اخطاری گفت: در برنامه ششم توسعه کشور مصوب کردیم که به کشاورزان برای پرداخت وام 3 سال مهلت داده شده و سود آن بخشیده شود.

نماینده مردم بافق، مهریز و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این بخشودگی به علت خشکسالی، سرمازدگی و آفات مزارع بود و می‌خواستیم شرایط سخت را برای کشاورزان آسان کنیم اما بانک‌ها به دنبال بازپس‌گیری وام کشاورزان هستند.

وی ادامه داد: قنات‌ها در حوزه‌ انتخابیه‌ ما خشک شده است و بارندگی به 1.6 میلیمتر در سال رسیده است در حالی که بانک‌ها نیز کشاورزان را تحت فشار گذاشته و قصد دارند خانه‌های آنها را تصرف کنند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: در این خصوص بارها به رئیس جمهور و استاندار تذکر داده‌ایم که قانون مصوب اجرا شود تا مانع آواره‌ شدن روستاییان و مهاجرت آنها شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر