هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمی در تذکر شفاهی:

گزارشی از میزان برداشت صندوق توسعه ملی ارائه شود

سرویس صحن
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: گزارشی از میزان برداشت صندوق توسعه ملی ارائه شود.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 13:06
گزارشی از میزان برداشت صندوق توسعه ملی ارائه شود عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: گزارشی از میزان برداشت صندوق توسعه ملی ارائه شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201712108287090712.jpg گزارشی,از,میزان,برداشت,صندوق,توسعه,ملی,ارائه,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 24 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در قالب تذکر شفاهی اظهار داشت: 7 دهم درصد کل بودجه سنواتی برای بخش فرهنگی در نظر گرفته می شود اما متاسفانه شاهد هستیم همین بودجه مورد هجوم قرار گرفته است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: انتظار داریم دستور داده شود تا بودجه بخش فرهنگی افزایش پیدا کند چرا که جدی نگرفتن این بخش باعث شده اخلاق در جامعه به محاق گرفته شود.

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه موگرینی، جانسون و ظریف در خصوص مسائل داخلی ایران تاکید کرد: به وزارت امور خارجه تذکر داده شود که در چنین جلساتی موضع شفافی نسبت به دخالت در امور داخلی ایران گرفته شود.

این نماینده مجلس با اشاره به حقوق مدنی معادن عنوان کرد: نزدیک به 30 سال است که 200 میلیارد تومان از سوی مردم حوزه انتخابیه در راستای حقوق مدنی پرداخت می شود و طبق قانون باید 15 درصد این مبلغ به مردم همان منطقه اختصاص پیدا کند اما تاکنون ریالی در این زمینه پرداخت نشده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن درخواست ارائه گزارشی از عملکرد صندوق توسعه ملی اظهار داشت: در شرایطی که اطلاعات کامل از میزان برداشت های صندوق توسعه ملی و انتشار اوراق مشارکت نداریم نمی توانیم به درستی در لایحه بودجه تصمیم گیری کنیم./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار