هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسن‌پوربیگلری در تذکر شفاهی:

هیات تحقیق و تفحص از حادثه نفتکش در مجلس تشکیل شود

سرویس صحن
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس گفت: لازم است در رابطه با حادثه اخیر نفتکش ایرانی هیات تحقیق و تفحص در مجلس تشکیل شود.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 13:31
هیات تحقیق و تفحص از حادثه نفتکش در مجلس تشکیل شود نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس گفت: لازم است در رابطه با حادثه اخیر نفتکش ایرانی هیات تحقیق و تفحص در مجلس تشکیل شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201611105037849720.jpg هیات,تحقیق,و,تفحص,از,حادثه,نفتکش,در,مجلس,تشکیل,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شهباز حسن‌پوربیگلری در نشست علنی امروز (یکشنبه، 24 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با بیان اینکه باید قدردان مردمی باشیم که همواره مدافع نظام و رهبری هستند، گفت: سران سه قوه چرا پس از گذشت چند روز از حوادث اخیر کمیته ویژه‌ای برای بررسی مشکلات و مسائل عدیده مردم تشکیل نداده‌اند تا با وزرا و مسئولینی که در هر سه قوه زمینه نارضایتی مردم را فراهم می‌کنند برخورد قاطع کرده و اعتماد عامه مردم را به دست آورند.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نسبت به مسائل اساسی از جمله معیشت، بیکاری، تولید، رفع محرومیت و حل معضلات و مشکلات به صورت جدی اقدام شود، افزود: رویکردها باید تغییر یابد چرا که روش‌های قبلی جواب نداد و باید همچون زمان جنگ  با روحیه جهادی و ملی به سراغ حل مشکلات مردم رفت.

وی خطاب به روحانی ادامه داد: فراموش نکنیم ما و شما با رای همین مردم این جایگاه را به دست‌ آورده‌ایم؛لذا باید پاسخگوی نیاز مردم باشیم.

این نماینده مردم در مجس دهم در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی یادآور شد: چه برنامه‌ای برای اشتغال جوانان دارید؟ ما از مراجعه خانواده‌های آنها خجالت می‌کشیم، شما برای اشتغال در سال آینده چه برنامه‌ای دارید.

وی در ادامه وزیر راه و رییس بنیاد مسکن را مقصر افزایش قیمت زمین در سیرجان دانست و افزود: لازم است قیمت زمین از سبد خانوار حذف شده و رایگان در اختیار مردم قرار داده شود تا مردم سرپناهی برای خود بسازند، برنامه دولت برای حل مشکل مسکن، ازدواج و اعتیاد چیست.

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لازم است در رابطه با حادثه اخیر نفتکش ایرانی هیات تحقیق و تفحص در مجلس تشکیل شود، تصریح کرد: ما دولت چین را در این زمینه مقصر می‌دانیم البته نتیجه نهایی باید توسط هیاتی که این موضوع را بررسی می‌کند به اطلاع مردم رسانده شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر