هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رنجبرزاده قرائت کرد:

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/ وضعیت نامناسب زلزله زدگان کرمانشاه با گذشت 3 ماه

سرویس صحن
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 13:13
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/ وضعیت نامناسب زلزله زدگان کرمانشاه با گذشت 3 ماه عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201704105395562465.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور/,وضعیت,نامناسب,زلزله,زدگان,کرمانشاه,با,گذشت,3,ماه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (یکشنبه، 24 دی ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد.

تذکر سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه به رئیس جمهور؛ جناب آقای رئیس جمهور متاسفانه وضعیت مدیریت هلال احمر در کشور مناسب نیست و زلزله زدگان استان کرمانشاه با گذشت 3 ماه هنوز رنج می برند، همچنین تذکر به وزیر نیرو نسبت به سوءمدیریت در زمینه تقسیم آب های کشور و عدم توجه به ذخایر الهی که به سادگی از کنار آن عبور کرده ایم.

تذکر نادر قاضی پور و علیرضا محجوب نمایندگان مردم ارومیه و تهران به اتفاق 51 نفر از نمایندگان مجلس به وزیر فرهنگ در خصوص تداوم و تقویت اشتراک نشریات کشور به خصوص مطبوعات محلی و استانی.

 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار