هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بت کلیا در یادداشتی:

جامعه آشوریان همدرد خانواده خدمه نفتکش ایرانی است

سرویس استان ها
دبیر کل اتحادیه جهانی آشوریان در یادداشتی حادثه رخ داده برای نفنکش سانچی و سوگ خاموش 30 خدمه ایرانی آن را تسلیت گفت.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 15:37
جامعه آشوریان همدرد خانواده خدمه نفتکش ایرانی است دبیر کل اتحادیه جهانی آشوریان در یادداشتی حادثه رخ داده برای نفنکش سانچی و سوگ خاموش 30 خدمه ایرانی آن را تسلیت گفت. http://cdn.icana.ir/d/019/76958.jpg جامعه,آشوریان,همدرد,خانواده,خدمه,نفتکش,ایرانی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، یوناتن بت کلیا نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به فاجعه دردانگیز حریق کشتی نفکش سانچی و سوگ خاموش 30 خدمه ایرانی آن در یادداشتی، گفت:جامعۀ جهانی آشوری ها با قلبی مالامال از اندوه و درد، با تسلیت، خود را همدرد ملت بزرگ ایران می داند.

متن این یادداشت به شرح زیر است:

فاجعه ای دردانگیز

فاجعه ای دردانگیز، این بار در آب های بین المللی، ایران را به سوگ خاموشی دلاورمردان دریایی نشاند. نفت کش ایرانی در برخورد آتشین با کشتی ای دیگر، آتشی برپا کرد که خرمن پرباری را خاکستر کرد.
دردانگیزترین حادثه ای که جهان شاهد آن شد و ملتی بزرگ را در سوگی غم افزا نشاند. روزها و شب هایی پر اضطراب برای نجات دلاورمردان ایرانی، با سرانجامی دردناک پایان گرفت. پایانی که یاد تلخ آن، تا همیشه تاریخ خواهد ماند.
اکنون که نقطه پایانی بر همۀ همت ها در نجات درماندگانِ در آتش نهاده شد، جامعۀ جهانی آشوری ها با قلبی مالامال از اندوه و درد، با تسلیت، خود را همدرد ملت بزرگ ایران می داند.
صمیمانه ترین تسلیت ها نثار رهبر معظم انقلاب و دولتمردان جمهوری اسلامی ایران باد.

با تسلیت مجدد
یوناتـن بت کـلیا
نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی
و دبیر کل اتحادیه جهانی آشوریان/

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000