هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قنبری:

آخرین وضعیت رسیدگی شهرداری تهران به خانواده آتش نشانان پلاسکو/ همکاری خاصی از سایر دستگاه ها با شهرداری نشد

سرویس دیگر رسانه‌ها
معاون پارلمانی شهرداری تهران گفت: آنچه درارتباط با پرونده پلاسکو به شهرداری مربوط بود موضوع آتش نشان های از دست رفته در این حادثه بود که شهرداری کمک های مالی خوبی به خانواده های آن ها داشته و این کمک ها نیز ادامه دارد.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 14:18
آخرین وضعیت رسیدگی شهرداری تهران به خانواده آتش نشانان پلاسکو/ همکاری خاصی از سایر دستگاه ها با شهرداری نشد معاون پارلمانی شهرداری تهران گفت: آنچه درارتباط با پرونده پلاسکو به شهرداری مربوط بود موضوع آتش نشان های از دست رفته در این حادثه بود که شهرداری کمک های مالی خوبی به خانواده های آن ها داشته و این کمک ها نیز ادامه دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201801101263748618.jpg آخرین,وضعیت,رسیدگی,شهرداری,تهران,به,خانواده,آتش,نشانان,پلاسکو/,همکاری,خاصی,از,سایر,دستگاه,ها,با,شهرداری,نشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از جمهوریت؛ داریوش قنبری، معاون پارلمانی شهرداری تهران درباره وضعیت رسیدگی به خانواده های آتش نشانان حادثه پلاسکو گفت: در پرونده پلاسکو موضوع آتش نشان ها حوزه مربوط به شهرداری است ، به لحاظ ارتباط شغلی که بین آتش نشان ها و شهرداری وجود دارد، شهرداری تهران رسیدگی به خانواده های این افراد که در این سانحه جان خود را برای کمک به ساکنان پلاسکو از دست دادند در دستورکار داشته و دارد.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: سعی شده تا در مجموع حداکثر خسارت های جانی جبران شود و شهرداری کمک های مالی خوبی به خانواده های آتش نشان ها داشته است.

معاون پارلمانی شهرداری تهران در خصوص همکاری سایر دستگاه ها و نهادها با شهرداری برای کمک به این گروه گفت : این کمک ها از جانب شهرداری تهران صورت گرفته و در این حوزه از سایر دستگاه ها و نهادها همکاری خاصی با شهرداری صورت نگرفت.

قنبری با بیان این که هنوز این کمک ها در حال انجام و اعطا است، تصریح کرد: آنچه مربوط به شهرداری است بحث آتش نشان ها است که موضوع همچنان مورد توجه است و شهرداری نه خدمات این عزیزان و نه خانواده های آن ها را فراموش کرده و تلاش کرده کمک های مناسبی به خانواده ها صورت گیر و دو هفته گذشته در جلسه ای شهردار تهران نیز عنایت ویژه خود به این خانواده ها را مورد تاکید قرار داد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000