تاسوعای حسینی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سبحانی‌فر به خانه ملت خبر داد:

700 هزار بار دانلود فیلترشکن به دلیل فیلترینگ روزهای اخیر

سرویس فرهنگی
عضو ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق مجرمانه اعلام کرد که آمار دانلود فیلترشکن در روزهای فیلترینگ به حدود 700 هزار بار رسیده بود.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 15:09
700 هزار بار دانلود فیلترشکن به دلیل فیلترینگ روزهای اخیر عضو ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق مجرمانه اعلام کرد که آمار دانلود فیلترشکن در روزهای فیلترینگ به حدود 700 هزار بار رسیده بود. http://cdn.icana.ir/d/019/201711109066995107.jpg 700,هزار,بار,دانلود,فیلترشکن,به,دلیل,فیلترینگ,روزهای,اخیر Icana

رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص میزان دانلود فیلترشکن‌ها در ایام فیلترینگ تلگرام، گفت: استفاده از فیلترشکن برای دسترسی به تلگرام در روزهای اخیر رو به افزایش بود تا جایی که مطابق آخرین آمار پیش از فیلترینگ تلگرام، دانلود فیلترشکن حدود 35 هزار بار بود و پس از آن به 700 هزار رسید.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عده‌ای از تلگرام سوءاستفاده سیاسی کردند لذا فیلتر آن تنها گزینه بود،  افزود: خوشبختانه پس از پایان مشکلات ایجاد شده، دولت به رفع فیلتر اقدام کرد.

عضو ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق مجرمانه اضافه کرد: این واقیعت بر کسی پوشیده نیست که فیلترشکن فضای نامطلوب‌تری نسبت به قبل برای خانواده‌ها و نوجوانان و جوانان ایجاد کرد چراکه موجب دسترسی آن‌ها را به تمامی شبکه‌های غیراخلاقی و معاند فراهم کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط