هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضایی:

سکوت نهادهای بین المللی در قبال جنایات رژیم صهیونیستی پذیرفتنی نیست

سرویس سیاسی
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سرنوشت فلسطین باید بدست ملت فلسطین رقم بخورد و جمهوری اسلامی همواره از ملت فلسطین حمایت قاطع کرده و خواهد کرد.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 15:33
سکوت نهادهای بین المللی در قبال جنایات رژیم صهیونیستی پذیرفتنی نیست عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سرنوشت فلسطین باید بدست ملت فلسطین رقم بخورد و جمهوری اسلامی همواره از ملت فلسطین حمایت قاطع کرده و خواهد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/126948.jpg سکوت,نهادهای,بین,المللی,در,قبال,جنایات,رژیم,صهیونیستی,پذیرفتنی,نیست Icana

محمد ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت  در خصوص اعلام بررسی اقدامات سرکوب گرایانه رژیم صهیونیستی بر علیه خیزش ملت فلسطین توسط سازمان ملل متحد گفت: از آنجایی که این سازمان تحت نفوذ ایالات متحده قرار دارد،امیدی به داشتن نتیجه ای مثبت برای ملت فلسطین وجود ندارد.

نماینده مردم خمین درمجلس شورای اسلامی افزود:از زمانی که ترامپ قدس را بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی معرفی کرد،مردم فلسطین به خیابان ها آمده و خشم خود را از این ظلم آشکار ابراز داشتند و چندین هفته است که خروش آنها ادامه داشته و امید  است به نتیجه ای مطلوب برسد.

وی با انتقاد از سکوت مجامع جهانی و نهاد های بین المللی افزود:سازمان های بین المللی از جمله شورای امنیت و حقوق بشر سکوت را انتخاب کرده و هیچ اقدامی در جهت منافع فلسطینیان انجام نمی دهند و بررسی جنایات رژیم صهیونیستی در قبال ملت مظلوم فلسطین نیز بیشتر جنبه نمایشی دارد و هیچ منفعتی برای طرف فلسطینی به دنبال ندارد.

وی با تاکید کرد:همواره شورای امنیت در قبال مسئله فلسطین قطعنامه های محکمی بر علیه رژیم صهیونیستی صادرنکرده و حتی اقدامی عملی در جهت عقب راندن مواضع نژادپرستانه این رژیم انجام نداده است و این نشان دهنده سیاسی کاری شورای امنیت است که منافع زورگویان را تأمین می کند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سرنوشت فلسطین باید بدست ملت فلسطین رقم بخورد و انتفاضه هایی که در فلسطین اشغالی بوقوع پیوسته، برای همین منظور اجرایی شده است و جمهوری اسلامی همواره از آنها حمایت قاطع کرده و خواهد کرد./

پایان خبر

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000