هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در گفت‌وگو با خانه ملت مطرح شد:

روایت حاجی بابایی از نشست فراکسیون ولایی با وزیر اطلاعات / از نقش خانواده صدام در اغتشاشات تا تاثیر شبکه‌های مجازی

سرویس سیاسی
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت: نمایندگان عضو فراکسیون سوالات و نظرات خود را در حوزه وزارت اطلاعات در نشست امروز مطرح کردند.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 15:42
روایت حاجی بابایی از نشست فراکسیون ولایی با وزیر اطلاعات / از نقش خانواده صدام در اغتشاشات تا تاثیر شبکه‌های مجازی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت: نمایندگان عضو فراکسیون سوالات و نظرات خود را در حوزه وزارت اطلاعات در نشست امروز مطرح کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/201711107074957310.jpg روایت,حاجی,بابایی,از,نشست,فراکسیون,ولایی,با,وزیر,اطلاعات,/,از,نقش,خانواده,صدام,در,اغتشاشات,تا,تاثیر,شبکه‌های,مجازی Icana

حمیدرضا حاجی‌بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تشریح نشست امروز(یک‌شنبه 24 دی ماه) فراکسیون نمایندگان ولایی با حضور وزیر اطلاعات، اظهار داشت: در این جلسه نمایندگان عضو فراکسیون حضور داشتند و سوالات و نظرات خود را در حوزه وزارت اطلاعات مطرح کردند، که می‌توان از موارد مطرح شده به مسائل مربوط به رابطه شبکه‌های مجازی با امنیت کشور و ورود به حریم افراد، اشخاص حقیقی، حقوقی و تضعیف نظام اشاره کرد.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان در خصوص بکارگیری افراد بازنشسته و عدم بکارگیری جوانان و نوآوری در برنامه‌های این وزارتخانه مسائلی را مطرح کردند، گفت: همچنین نمایندگان تحلیل وزیر اطلاعات را درخصوص مسائل اخیر کشور، میزان سازماندهی بودن اغتشاشگران، تعداد بازداشت شدگان و نوع نگاه این افراد را خواستار شدند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اعضای فراکسیون خواستار چاره اندیشی دولت در زمینه مشکلات سپرده‌گذاران در موسسات مالی و اعتباری بودند، ادامه داد: نمایندگان در خصوص نقش خانواده‌ صدام و برخی تریبون داران در اغتشاش‌های اخیر سوالاتی را مطرح کردند.

وی با بیان اینکه نمایندگان عضو فراکسیون اعتقاد داشتند که ما خرمشهر را آزاد کردیم اما اکنون اداره کشور در اختیار شبکه‌های مجازی است، تصریح کرد: فضای مجازی ما در اختیار دشمن است و باید برای این مسئله چاره اندیشی شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: تعدادی از نمایندگان از سخت بودن دیدار با رئیس جمهور گله‌مند بودند و در این زمینه نیز مسائلی را مطرح کردند.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان، خاطرنشان کرد: وزیر اطلاعات به برخی از این سوالات پاسخ‌های لازم را ارائه کرد و خواستار برگزاری جلسه مشترک دیگری با اعضای فراکسیون در وزارت اطلاعات شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000