هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عصر امروز صورت گرفت؛

آغاز به کار نشست کمیته فرهنگی و حقوقی و گفت وگوی تمدن‌ها و ادیان اتحادیه بین‌المجالس اسلامی

سرویس بین الملل
کمیته فرهنگی و حقوقی و گفتگوی تمدن‌ها و ادیان اتحادیه بین‌المجالس سازمان همکاری اسلامی به ریاست زاهد حسن قریشی از دبیرخانه این اتحادیه آغاز شد.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 16:31
آغاز به کار نشست کمیته فرهنگی و حقوقی و گفت وگوی تمدن‌ها و ادیان اتحادیه بین‌المجالس اسلامی کمیته فرهنگی و حقوقی و گفتگوی تمدن‌ها و ادیان اتحادیه بین‌المجالس سازمان همکاری اسلامی به ریاست زاهد حسن قریشی از دبیرخانه این اتحادیه آغاز شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201801100925734305.jpg آغاز,به,کار,نشست,کمیته,فرهنگی,و,حقوقی,و,گفت,وگوی,تمدن‌ها,و,ادیان,اتحادیه,بین‌المجالس,اسلامی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ششمین نشست کمیته دائمی تخصصی امور فرهنگی و حقوقی و گفتگوی تمدن‌ها و ادیان اتحادیه بین‌المجالس سازمان همکاری اسلامی امروز (یکشنبه، 24 دی ماه) به ریاست زاهد حسن قریشی از دبیرخانه این اتحادیه آغاز شد.

گفتنی است در این نشست 12 نماینده از کشورهای عربی، آسیایی و آفریقایی حضور دارند که درباره  مسائل حقوقی، فرهنگی و مذاهب کشورهای اسلامی بحث و تبادل نظر می‌کنند.

گفتنی است در ششمین کمیته‌ دائمی امور فرهنگی و حقوقی و گفتگوی تمدن‌ها و ادیان، سیده فاطمه ذوالقدر و احد آزادی خواه از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیزدهمین کنفرانس اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی نیز روز سه‌شنبه و چهارشنبه 26 و 27 دی ماه با حضور 46 کشور اسلامی در تهران برگزار می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر