هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
باستانی در تشریح نشست کمیسیون صنایع و معادن:

نحوه مدیریت پسماند مشخص شد

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی نشست این کمیسیون را تشریح کرد.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 16:56
نحوه مدیریت پسماند مشخص شد سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی نشست این کمیسیون را تشریح کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/53567.jpg نحوه,مدیریت,پسماند,مشخص,شد Icana

سعید باستانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز کمیسیون صنایع  و معادن مجلس اظهار داشت: بررسی لایحه کمک به ساماندهی پسماندهای عادی با اولویت استان های ساحلی و کلانشهرها با مشارکت بخش غیردولتی در دستور کار قرار گرفت.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس توضیح داد: مواد 2 و 6 از لایحه مذکور برای بررسی به کمیسیون صنایع ارسال شد، ماده 2 با اعمال اصلاحاتی تصویب و ماده 6 با رای اعضای کمیسیون حذف شد.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: در ماده 2 قرار بود بخشی از هزینه های برق مصرفی مشترکان شهری در بحث ساماندهی پسماند هزینه شود که با مخالفت نمایندگان مواجه شد و مقرر گردید که دولت و شهرداری ها زمین رایگان در اختیار بخش خصوصی قرار دهند تا در زمینه مدیریت پسماند فعال شوند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به ماده 6 لایحه کمک به ساماندهی پسماندهای عادی با اولویت استان‌های ساحلی و کلان شهرها با مشارکت بخش غیردولتی عنوان کرد: قرار بود از تولیدکنندگان و واردکنندگان که نتوانند پسماند خود را مدیریت کنند، یک در هزار ارزش کالا دریافت شود که با مخالفت اعضای کمیسیون صنایع مواجه شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000