هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوری خواستار شد:

لزوم رسیدگی به علت وقوع حادثه آتش سوزی نفتکش سانچی/هویت جانباختگان مشخص شود

سرویس اقتصادی
نماینده مردم شریف شوش در مجلس در پی حادثه آتش سوزی نفتکش سانچی، ضمن تسلیت به ملت ایران، خواهان رسیدگی به علت وقوع این حادثه و تعیین هویت جانباختگان شد.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 17:09
لزوم رسیدگی به علت وقوع حادثه آتش سوزی نفتکش سانچی/هویت جانباختگان مشخص شود نماینده مردم شریف شوش در مجلس در پی حادثه آتش سوزی نفتکش سانچی، ضمن تسلیت به ملت ایران، خواهان رسیدگی به علت وقوع این حادثه و تعیین هویت جانباختگان شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606109274140672.jpg لزوم,رسیدگی,به,علت,وقوع,حادثه,آتش,سوزی,نفتکش,سانچی/هویت,جانباختگان,مشخص,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت دکتر سیدراضی نوری نماینده مردم شریف شوش در مجلس شورای اسلامی در پی حادثه آتش سوزی نفتکش سانچی، ضمن تسلیت به ملت ایران، خواهان رسیدگی به علت وقوع این حادثه و تعیین هویت جانباختگان شد.

متن این پیام به شرح ذیل است :

کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ

ضایعه دردناک و دلخراش آتش سوزی نفتکش سانچی و درگذشت شهادت گونه سرنشینان آن ، مردم کشورمان را دچار حزن و اندوه کرد و قلب هر ایرانی را به درد آورد.

انتظار می رود بررسی کاملی از سانحه به عمل آید و نتایج و یافته های مربوط به آن به اطلاع ملت شریف ایران برسد و هرچه سریعتر نسبت به تعیین هویت این جانباختگان عزیز، اقدام لازم بعمل آید.

همچنین لازم می دانم از همه کسانی که در عملیات جست وجو و نجات و تلاش برای اطفای حریق و پاکسازی آلودگی شرکت داشته اند تشکر کنم.

اینجانب با ابراز تالم و تاسف بی پایان  نسبت به درگذشت شهادت گونه خدمه کشتی سانچی، این سانحه تاسف بار را به  رهبر فرزانه انقلاب، ملت شریف ایران، خانواده های داغدار و همکاران این عزیزان تسلیت و تعزیت گفته و  از خداوند باری تعالی برای آنان علو درجات و برای بازماندگانشان صبر و اجر مسئلت می نمایم./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000