هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آبرامیان:

قرارداد سفید امضا نوعی کلاه برداری است

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بسیاری از کارفرمایان با مشکلات تولیدی و اقتصادی بسیار قادر به پرداخت و رعایت حقوق کامل و قانونی کارگر نیستند.
دوشنبه 25 دی 1396 ساعت 07:00
قرارداد سفید امضا نوعی کلاه برداری است عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بسیاری از کارفرمایان با مشکلات تولیدی و اقتصادی بسیار قادر به پرداخت و رعایت حقوق کامل و قانونی کارگر نیستند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606102739048111.jpg قرارداد,سفید,امضا,نوعی,کلاه,برداری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ ژرژیک آبرامیان عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در برنامه گفت و گوی اجتماعی رادیو گفت و گو با اشاره به این که قراردادهای سفید امضا نوعی از جعل و کلاه برداری به شمار می آیند، گفت: پرونده های قراردادهای سفید امضا از حیطه ی بررسی شورای حل اختلاف خارج است، به طوری که بررسی این موارد باید در دادگستری انجام گیرد.

وی همچنین در ادامه افزود: وجود بسیاری از مشکلات قانونی در کشور همواره اصلی ترین دلیل برای بروز آسیب قرار دادهای سفید امضا به شمار می آیند.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که دیدگاه ما به قانون کارفرما و کارگر همواره با نگاهی ایده آل بوده است، اظهار داشت: بسیاری از کارفرمایان با مشکلات تولیدی و اقتصادی بسیار قادر به پرداخت و رعایت حقوق کامل و قانونی کارگر نیستند.

وی همچنین در ادامه اضافه کرد: موارد خلاف قانون همواره زمانی شکل می گیرد که مشکلات از طریق قانون قابل حل نبوده و بسیاری از کارها از روی اجبار انجام شوند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000