هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
طباطبایی‌نژاد در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون فرهنگی:

صداوسیما مکلف به ارائه گزارشی درباره میزان تولیداتش درباره اقتصاد مقاومتی شد

سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در تشریح دستور کار کمیسیون متبوعش گفت: در نشست امروز مسئولان صداوسیما مکلف به ارائه گزارشی در خصوص میزان تولیدات خود درباره اقتصاد مقاومتی شدند.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 18:12
صداوسیما مکلف به ارائه گزارشی درباره میزان تولیداتش درباره اقتصاد مقاومتی شد عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در تشریح دستور کار کمیسیون متبوعش گفت: در نشست امروز مسئولان صداوسیما مکلف به ارائه گزارشی در خصوص میزان تولیدات خود درباره اقتصاد مقاومتی شدند. http://cdn.icana.ir/d/019/201610104499969102.jpg صداوسیما,مکلف,به,ارائه,گزارشی,درباره,میزان,تولیداتش,درباره,اقتصاد,مقاومتی,شد Icana

سید صادق طباطبایی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست عصر امروز(یکشنبه 24 دی‌ماه) کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: در بخش اول نشست امروز کمیسیون موضوع بررسی طرح الزام سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به همکاری در خصوص اقتصاد مقاومتی که با امضای چند تن از نمایندگان به کمیسیون ارجاع شده بود، مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس طرح مذکور سازمان صدا و سیما باید 30 درصد برنامه‌های خود را به موضوع اقتصاد مقاومتی اختصاص دهد که البته رأی گیری در این خصوص منوط به بررسی‌‎های بیشتر شد.

وی ادامه داد: مقرر شد صدا و سیما گزارشی به کمیسیون فرهنگی در خصوص اینکه چه مقدار از تولیداتش در حال حاضر با رویکرد اقتصاد مقاومتی تولید می‌شود، ارائه دهد؛ همچنین قرار شد ظرفیت صدا و سیما برای اینکه 30 درصد تولیداتش را به موضوع اقتصاد مقاومتی اختصاص داده شود نیز سنجیده شود.

طباطبایی‌نژاد اضافه کرد: طرح مذکور پس از جمع‌بندی و تصویب در کمیسیون در دستور کار صحن علنی قرار خواهد گرفت.

این نماینده مردم در مجلس، دستور کار دوم کمیسیون فرهنگی را ادامه بررسی لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان عنوان و اظهار کرد: موضوع باقی مانده در این لایحه بررسی وضعیت صندوق حمایت از ورزشکاران بود که در نشست امروز درباره خصوصی بودن آن و نبود نظارت روی این صندوق بحث و تبادل نظر شد.

ضرورت نظارت بر صندوق حمایت از ورزشکاران مورد پذیرش کمیسیون قرار گرفت

وی یادآور شد: پیشنهاداتی درباره اینکه این صندوق نهادی عمومی و غیردولتی باشد، ارائه شد که در این صورت نیز با توجه به حمایتی بودن صندوق باز هم دیوان محاسبات نمی‌تواند نظارتی روی صندوق داشته باشد و فقط بار مالی برای دولت به دنبال دارد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ضرورت نظارت بر روی این صندوق مورد تأیید اعضای کمیسیون قرار گرفت ولی تعیین تکلیف برای خصوصی بودن یا نبودن آن به نشست دیگر کمیسیون موکول شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000