هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزاده در تشریح دستور کار کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

ارایه گزارش نمایندگان از سفر به هرمزگان و مازندران/وضعیت مدارس هرمزگان بحرانی است

سرویس فرهنگی
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به گزارش نمایندگان از سفر به استان هرمزگان، گفت: بسیاری از مدارس در استان هرمزگان تخریبی هستند.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 18:16
ارایه گزارش نمایندگان از سفر به هرمزگان و مازندران/وضعیت مدارس هرمزگان بحرانی است سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به گزارش نمایندگان از سفر به استان هرمزگان، گفت: بسیاری از مدارس در استان هرمزگان تخریبی هستند. http://cdn.icana.ir/d/019/201708108667963010.jpg ارایه,گزارش,نمایندگان,از,سفر,به,هرمزگان,و,مازندران/وضعیت,مدارس,هرمزگان,بحرانی,است Icana

سید حمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز (یکشنبه 24 دی ماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: نمایندگانی که برای بررسی مسائل آموزشی به استان هرمزگان و مازندران سفر کرده بودند گزارش مفصلی در این زمینه ارائه دادند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طبق این گزارش تعداد مدارس تخریبی در استان هرمزگان بسیار زیاد است  و نیاز به رسیدگی اساسی دارد.

وی بیان کرد: در استان هرمزگان و مازندران به دلیل عدم‌پرداخت مطالبات فرهنگیان نارضایتی بسیار زیادی وجود دارد؛ این مطالبات مواردی مانند حق‌الزحمه امتحانات،  حق‌التدریسان، سرانه مدارس و ... را شامل می‌شود که عدم پرداخت آنها در روند آموزشی اثر منفی دارد.

میرزاده در ادامه تاکید کرد: متاسفانه بسیاری از مدارس در استان هرمزگان تخریبی هستند با این وجود دانش‌آموزان در این مدارس به تحصیل مشغول‌اند و دغدغه و نگرانی زیادی در این رابطه وجود دارد و باید علاج واقعه را قبل از وقوع کرد.

وی در ادامه اظهار کرد: اصلاح قانون برنامه و بودجه به عنوان کمیسیون فرعی به کمیسیون آموزش ارجاع شده بود و قرار است پس از اظهارنظر کمیسیون برنامه و بودجه کمیسیون آموزش نیز نظرات خود را اعلام می‌کند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان افزود: قانون برنامه و بودجه به تبصره‌ها و اصلاحاتی نیاز دارد و پیشنهاداتی برای آن ارائه شده و پس از اعلام نظر کمیسیون برنامه و بودجه، کمیسیون آموزش نظر خود را اعلام می‌کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000