هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کریمی نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس را تشریح کرد:

بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده/ ورود به ماهیت معاملات صوری

سرویس اقتصادی
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده خبر داد.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 19:17
بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده/ ورود به ماهیت معاملات صوری عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/42936.jpg بررسی,لایحه,اصلاح,قانون,مالیات,بر,ارزش,افزوده/,ورود,به,ماهیت,معاملات,صوری Icana

علی اکبر کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: در نشست امروز کمیسیون اقتصادی تا ماده 18 لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده مورد بحث و بررسی قرار گرفت و عمده بحث درباره ورود به ماهیت معاملات و وضعیت مالیات بر ارزش افزوده و معاملات صوری یا غیرواقعی بود که کمیسیون تلاش می‌کند جلوی این تخلف قانونی را بگیرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نمایندگان اتحادیه صنف  طلافروشان در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی حضور داشتند و نظرات کارشناسی درباره ارزش افزوده معاملات طلا از جمله شمش طلا و طلاهای زینتی داشتند که در جلسات بعدی کمیسیون مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس دهم شورای اسلامی افزود: در برخی کشورها از حلقه آخر مالیات اخذ می‌شود یعنی مستقیما از مصرف کننده نهایی مالیات غیرمستقیم دریافت می شود اما در ایران و بسیاری دیگر از کشورها در تمامی حلقه ها مالیات اخذ می شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود:کمیسیون اقتصادی با جدیت اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده را دنبال می کند و ما امیدواریم پیش از بررسی بودجه در صحن مجلس گزارش کمیسیون اقتصادی به صحن مجلس ارائه شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار