هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

پیام تسلیت کمیسیون انرژی در پی درگذشت خدمه نفت کش سانچی/مسئولان ذیربط در اسرع وقت به نمایندگان گزارش دهند

سرویس اقتصادی
کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت تعدادی از هموطنان مان در سانحه آتش سوزی کشتی نفتکش سانچی را تسلیت گفت.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 19:29
پیام تسلیت کمیسیون انرژی در پی درگذشت خدمه نفت کش سانچی/مسئولان ذیربط در اسرع وقت به نمایندگان گزارش دهند کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت تعدادی از هموطنان مان در سانحه آتش سوزی کشتی نفتکش سانچی را تسلیت گفت. http://cdn.icana.ir/d/019/43545.jpg پیام,تسلیت,کمیسیون,انرژی,در,پی,درگذشت,خدمه,نفت,کش,سانچی/مسئولان,ذیربط,در,اسرع,وقت,به,نمایندگان,گزارش,دهند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت تعدادی از هموطنان مان در سانحه آتش سوزی کشتی نفتکش سانچی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

حادثه غم انگیز درگذشت خدمه ایرانی که در حال خدمت به کشور عزیزمان بوده و بر اثر سانحه دلخراش آتش سوزی برای کشتی نفتکش جان خود را فدا نمودند، غم بزرگی در دل میلیونها ایرانی علی الخصوص خانواده شریف و زحمتکش صنعت نفت کشور به وجود آورد.

کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به خانواده داغدار این عزیزان، از همه مسئولین ذیربط می خواهد در اسرع وقت نسبت به بررسی ابعاد این حادثه و ارائه گزارش به  نمایندگان ملت شریف ایران اقدام نمایند./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار