هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
تابش در پیامی در پی درگذشت خدمه نفت کش سانچی:

می‌شد با مسوولیت پذیری موثرتر از ابعاد اندوهناک حادثه کاست/ تعلل دولت چین در امداد رسانی جای گلایه دارد

سرویس اقتصادی
نماینده مردم اردکان در پیامی ضایعه آتش سوزی کشتی نفتکش ایرانی و غرق شدن آن در دریای چین را تسلیت گفت.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 19:35
می‌شد با مسوولیت پذیری موثرتر از ابعاد اندوهناک حادثه کاست/ تعلل دولت چین در امداد رسانی جای گلایه دارد نماینده مردم اردکان در پیامی ضایعه آتش سوزی کشتی نفتکش ایرانی و غرق شدن آن در دریای چین را تسلیت گفت. http://cdn.icana.ir/d/019/201801104341234664.jpg می‌شد,با,مسوولیت,پذیری,موثرتر,از,ابعاد,اندوهناک,حادثه,کاست/,تعلل,دولت,چین,در,امداد,رسانی,جای,گلایه,دارد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا تابش در پی سانحه آتش سوزی کشتی نفتکش ایرانی و غرق این کشتی در دریای چین با صدور پیامی این  ضایعه را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

آه ای غریب گمشده بازت نمی نهم

انا لله و‌انا الیه راجعون

آب هم نتوانست، شعله های سرکش برخاسته از کشتی سانچی را مهار کند و مرهمی باشد بر دلهای آشفته و منتظر خانواده های دریانوردان اسیر و مظلوم.

مصیبتی جانکاه رقم خورد که دل های همه ایرانیان را به درد آورد و اشک ماتم میلیونها هم وطن نوع دوست را جاری نمود.

هشت روز بیم و امید و انتظار برای شنیدن خبری از کارکنان خدوم نفتکش سانچی، متاسفانه با حادثه غم انگیز غرق این کشتی در آبهای چین و آسمانی شدن ۳۲ هموطن عزیزمان به سرانجامی تلخ رسید.

قطعا می شد با مسئولیت پذیری موثرتر و دیپلماسی قوی تر و اطلاع رسانی به هنگام تر، از ابعاد اندوهناک حادثه کاست و افکار عمومی را نسبت به ایفای وظایف دستگاه های مسوول و دفاع از حقوق شهروندان قانع کرد. 

از دولت چین نیز بخاطر تعلل در امداد رسانی جای گلایه فراوان است.

این ها موضوعاتی است که بی شک توسط همکاران عزیز نماینده درجهت استیفای حقوق مردم و خصوصا خانواده های داغدار مورد پیگیری قرارخواهد گرفت.

اکنون با تاثر فراوان ضایعه مصیبت بار از دست دادن جمعی از پرسنل شریف و خدوم شرکت ملی نفتکش ایران را به تمامی هموطنان عزیز و خانواده های داغدار این عزیزان، به ویژه خانواده محترم دهقان و مردم شریف استان یزد، که امیدوارانه در این چند روز چشم به راه خبر سلامتی دلبندانشان بودند، تسلیت عرض میکنم.

رجاء واثق دارم که روان پاک این دریادلان سبکبال، بر خوان بی منتهای رحمت و دریای بیکران نعمت اخروی پرودگار میهمان است و آرامش ابدی نثار روح بلند و افتخار آفرینشان خواهد بود.

نامشان تا ابد بر قله های سربلندی و افتخار ایران زمین جاودانه و روان پاکشان در آرامش ابدی باد./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار