هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امیرحسنخانی:

بشرویه به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی انتخاب شود

سرویس استان ها
نماینده مردم شهرستان های طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار می رود شهرستان بشرویه به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی انتخاب شود چرا که کشاورزی اینجا حرف های زیادی برای گفتن دارند.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 19:38
بشرویه به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی انتخاب شود نماینده مردم شهرستان های طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار می رود شهرستان بشرویه به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی انتخاب شود چرا که کشاورزی اینجا حرف های زیادی برای گفتن دارند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611106246804206.jpg بشرویه,به,عنوان,پایلوت,اقتصاد,مقاومتی,انتخاب,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا امیرحسنخانی در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان در بشرویه افزود: شغل عمده مردم شهرستان بشرویه کشاورزی است و در مواقع مختلف همواره انتخاب کشاورزان نمونه را از این شهرستان داشته ایم که برای همگی ما جای بسی افتخار است.

نماینده مردم شهرستان های طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: بشرویه دومین شهر خشت و گلی کشور و یک شهرستان تاریخی محسوب می شود.

وی گفت: وجود برخی منازل در این شهرستان با قدمت ساخت بالای 500 سال، یکی از جاذبه های گردشگری است که نباید از اهمیت آن غفلت کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان این که یکی از مهمترین معضلات و بن بست های ما در شهرستان بشرویه مربوط به وضعیت راه ها و حمل و نقل جاده ای است تصریح کرد: دوبانده شدن جاده طبس - بشرویه از مهمترین اقداماتی بوده که در دستور کار قرار داده ایم و کارهای خوبی نیز در این خصوص انجام شده است.

وی با اشاره به این که دو بانده شدن جاده مذکور از سمت شهرستان طبس شروع شده است خاطرنشان کرد: پیشنهاد این است که دو بانده شدن این جاده از سمت بشرویه به طرف طبس انجام شود.

امیرحسنخانی گفت: علیرغم این که بشرویه، شهرستان شده ولی متاسفانه از مزایای شهرستان شدن تاکنون هیچگونه بهره ای نبرده است و بسیاری از ادارات را در این شهرستان نداریم.

وی تاکید کرد: در بشرویه منابع مالی وجود دارد ولی مدیریت منابع مالی در این شهرستان وجود ندارد.

وی افزود: یکی از مهمترین تلاش های ما آن است که شهرستان بشرویه را ثبت جهانی کنیم.

امیرحسنخانی با اشاره به بخش ارسک ‌شهرستان ‌بشرویه گفت: این بخش نیز دارای مسائل و مشکلاتی است که باید به آن پرداخته شود.

استاندار خراسان جنوبی امروز (یکشنبه) در آغاز سفر به شهرستان بشرویه به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام و ساختمان فرمانداری این شهرستان را افتتاح کرد.

شرکت در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان، دیدار با خانواده شهدا و دیدار با حامیان دولت از برنامه های سفر یکروزه استاندار خراسان جنوبی به بشرویه است.

به گزارش ایرنا، استاندار خراسان جنوبی از تابستان امسال تاکنون به شهرستان های طبس، نهبندان، قاین، درمیان، سربیشه، فردوس و بشرویه سفر کرده است.

استان خراسان جنوبی 11 شهرستان و بیش از 760 هزار نفر جمعیت دارد.

شهر بشرویه در 300 کیلومتری شمال غرب بیرجند مرکز خراسان جنوبی قرار دارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000