هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

پیام تسلیت فراکسیون امید در پی جان باختن دریانوردان نفتکش سانچی

سرویس دیگر رسانه‌ها
فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تسلیت جان باختن دریانوردان نفتکش سانچی اعلام کرد که برای کشف علل این حادثه اقدامات لازم را انجام می‌دهد.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 19:37
پیام تسلیت فراکسیون امید در پی جان باختن دریانوردان نفتکش سانچی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تسلیت جان باختن دریانوردان نفتکش سانچی اعلام کرد که برای کشف علل این حادثه اقدامات لازم را انجام می‌دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/201801104431418245.jpg پیام,تسلیت,فراکسیون,امید,در,پی,جان,باختن,دریانوردان,نفتکش,سانچی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت از ایسنا، متن پیام فراکسیون امید به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

پس از ۹ روز بیم و امید برای زنده ماندن پرسنل نفتکش ایرانی سانچی سرانجام با فرورفتن نفتکش ایرانی در آب‌های اقیانوس آرام، خبر تلخ جان باختن شهادت‌گونه تمامی پرسنل کشتی بر جانمان نشست.

فراکسیون امید مجلس ضمن طلب علو درجات برای از دست دادگان و ابراز همدردی و آرزوی صبر برای خانواده‌های محترم جانباختگان عزیز، جهت تامین بهترین شرایط برای خانواده‌های این عزیزان تمام تلاش خویش را به کار خواهد بست.

همچنین وظیفه خود می‌دانیم تمام سعی خویش را در پیگیری کشف علل این حادثه دلخراش اعمال کرده و در صورت کوتاهی دستگاه‌های مربوطه، برخورد با عوامل اهمال را رسالت خویش خواهیم دانست.

ضمنا از دولت محترم درخواست داریم برای تسکین آلام بازماندگان این حادثه تمهیدات لازم را به کار بندد و گزارش دقیقی از نحوه وقوع این حادثه و عملیات امدادرسانی را ارائه کند.

دبیرخانه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی- دی‌ماه ۱۳۹۶

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط