سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پیام تسلیت قالیباف برای حادثه نفتکش ایرانی؛

اتفاقات تلخ موجب توجه به زحمات افرادی می‌شود که تلاش‌شان دیده نمی‌شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به فقدان خدمه نفتکش ایرانی خاطرنشان کرد: برخی اتفاقات تلخ هر از چندگاهی باعث می‌شود ما متوجه زحمات افرادی شویم که تلاش‌هایشان دیده نمی‌شود.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 21:15
اتفاقات تلخ موجب توجه به زحمات افرادی می‌شود که تلاش‌شان دیده نمی‌شود عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به فقدان خدمه نفتکش ایرانی خاطرنشان کرد: برخی اتفاقات تلخ هر از چندگاهی باعث می‌شود ما متوجه زحمات افرادی شویم که تلاش‌هایشان دیده نمی‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201704109755024598.jpg اتفاقات,تلخ,موجب,توجه,به,زحمات,افرادی,می‌شود,که,تلاش‌شان,دیده,نمی‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی حادثه آتش‌سوزی برای نفتکش ایرانی سانچی و درگذشت خدمه آن پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش فارس، متن پیام عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به این شرح است:

آب و آتش...
می‌گویند آب و آتش با هم نمی‌سازند. اما انگار این‌بار خوب با هم ساختند و مردمی را عزادار کردند.

حادثه آتش‌سوزی در کشتی سانچی و کشته شدن سی و دو نفر از هم‌وطنان عزیزمان، دردناک و تأثرانگیز بود و دوری و عدم دسترسی به اخبار دقیق، روزهای تلخی برای بازماندگان رقم زد.

امیدوارم آتش جان بازماندگان، با خنکای صبر و رحمت الهی سرد شود و غفران و لطف خداوند نصیب ایشان گردد.

برخی اتفاقات تلخ هر از چندگاهی باعث می‌شود ما متوجه زحمات افرادی شویم که تلاش‌هایشان دیده نمی‌شود؛ دریانوردانی که بار صادرات نفت را در هر نوع شرایطی به دوش کشیده‌اند و در ایام جنگ و تحریم، پای خدمت به وطن شأن ایستاده‌اند؛ درست مانند آتش‌نشانهای عزیز که جایشان در امدادرسانی به این دریانوردان خالی بود.

قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط