هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
طی پیامی؛

عارف جان باختن خدمه‌های کشتی نفتکش ایرانی را تسلیت گفت

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس فراکسیون امید مجلس جان باختن خدمه‌های سانحه آتش سوزی کشتی نفتکش ایرانی را تسلیت گفت.
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 21:20
عارف جان باختن خدمه‌های کشتی نفتکش ایرانی را تسلیت گفت رئیس فراکسیون امید مجلس جان باختن خدمه‌های سانحه آتش سوزی کشتی نفتکش ایرانی را تسلیت گفت. http://cdn.icana.ir/d/019/201711101994769860.jpg عارف,جان,باختن,خدمه‌های,کشتی,نفتکش,ایرانی,را,تسلیت,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا عارف نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پی سانحه آتش سوزی کشتی نفتکش ایرانی و غرق شدن این کشتی در دریای چین پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش فارس، متن این پیام به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

حادثه دردناک و غم انگیز آتش سوزی کشتی نفتکش کشورمان در سواحل شرقی چین که باعث داغدار شدن ملت بزرگوار ایران شده است موجب تاثر و تالم اینجانب شد.

شجاعت ستودنی و فداکاری ملوانان غیور کشورمان همیشه و در دورانهای مختلف باعث سرافرازی میهن عزیزمان شده است.

اینجانب با اندوه فراوان ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار بویژه پرسنل زحمتکش سازمان بنادر و دریانوردی و تسلیت این ماتم به مردم عزیز کشورمان ،از خداوند رحمان و رحیم برای این عزیزان، غفران الهی و برای خانواده‎های آنان صبر و اجر و سلامتی مسالت می‌کنم.

امید است با تلاش مسئولان ذی ربط ضمن تعیین هویت جانباختگان و رسیدگی به خانواده های داغدار و کاهش آلام آنها و نیز بررسی دقیق علت بروز حادثه نسبت به کوتاهی احتمالی در نجات ملوانان عزیز، گزارشی دقیق از سوی نهادهای مسئول به ملت ایران داده شود.

محمدرضا عارف

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار