هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زاهدی:

به مصلحت نیست فعلا درباره سرلیستی رئیسی در انتخابات مجلس 98 بحث شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
وزیر دولت احمدی نژاد و عضو جمنا می گوید بحث بر سر سرلیستی اصولگرایان در انتخابات 98 تا زمانیکه استراتژی مشخص نشده زود است و به مصلحت نیست.
یکشنبه 1 بهمن 1396 ساعت 14:50
به مصلحت نیست فعلا درباره سرلیستی رئیسی در انتخابات مجلس 98 بحث شود وزیر دولت احمدی نژاد و عضو جمنا می گوید بحث بر سر سرلیستی اصولگرایان در انتخابات 98 تا زمانیکه استراتژی مشخص نشده زود است و به مصلحت نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/201710102731899977.jpg به,مصلحت,نیست,فعلا,درباره,سرلیستی,رئیسی,در,انتخابات,مجلس,98,بحث,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ دوباره نامش بر سر زبان اصولگرایان افتاده است اینبار نه برای ریاست جمهوری بلکه هدف، انتخابات 98 و سر لیستی اصولگرایان برای مجلس یازدهم است. ابراهیم رئیسی که یک بار با حمایت جناح راست پا در میدان رقابت های انتخاباتی گذاشت چندان با اقبال مواجه نشد و کرسی ریاست جمهوری از زیر پایش به سمت رقیب لغزید اما گویا اصولگرایان تمایل دارند تا این برگ خود را در انتخابات مجلس هم به آزمون بگذارند اما اینکه چقدر این گمانه صحت داشته باشد هنوز جای بحث دارد.

محمدمهدی زاهدی از اصولگرایان مجلس دهم و عضو جمنا در پاسخ به این سوال که جمنا قرار است رئیسی را به عنوان سرلیست انتخابات 98 معرفی کند یا نه به خبرنگار نامه نیوز گفت: من فکر نمی کنم این موضوع در جبهه اصولگرایان بررسی شده باشد بلکه نیروهایی که دل در گرو نظام و انقلاب دارند مشغول کار هستند و هنوز بر مصادیق وار نشدند چراکه باید اول به راهکارهایی دست پیدا کنند که آن راهکارها بتواند استراتژی را برای ورود به انتخابات آینده مشخص کند.

او ادامه داد: مادامی که استراتژی ها مشخص شد از دل این استراتژی ها برنامه ها مشخص شود و بر اساس آن برنامه ها افرادی که توانایی انجام آن را دارند مشخص شود.

زاهدی گفت: بنابراین مشخص کردن سرلیست یک فرایند طولانی است و به هیچ عنوان الان درمورد مصداق خاصی نه بحث شده است و نه مصلحت است که بحث شود.

به گزارش نامه نیوز؛او درباره اینکه این روزها صحبت بر سر این موضوع پررنگ شده است گفت: اگر از من می پرسید من می گویم هنوز چنین بحثی وجود ندارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط