آغاز هفته وحدت
1388/05/19 10:53:00
سرویس سیاسی

شریعتی: مجلس سهم زیادی در تحقق اهداف دولت و نظام دارد

**عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص تعامل قوا، استفاده از منتقدین و برنامه ریزی برای آینده بارزترین پیام برای همه مسئولان و دولتمردان در استفاده از ظرفیت‌ها است.

"عفت شریعتی" در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت، در خصوص استفاده دولت از منتقدین اظهار داشت: منتقد به کسی گفته می‌شود که قصد بهتر کردن کار یا پیشنهادی برای بهتر شدن دارد و در عین حال قصد و نیتش خیرخواهی اهداف نظام و انقلاب است.

وی در ادامه افزود: بنابر این باید تمایز قایل شد بین خیرخواهان منتقد و کسانی که منتقد نیستند و قصد تخریب نظام را دارند.

نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: با توجه به صحبت‌های مقام معظم رهبری و استقبالی که آقای احمدی نژاد در استفاده از منتقدین ابراز داشتند، به ویژه حوزه و دانشگاه، به نظر می‌رسد شرایط مناسبی برای رسیدن به این مهم شکل گرفته است.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: استفاده از نقطه نظرات خیرخواهانه یک فرصت است و باید فرق اساسی قایل شد بین کسی که صحبتش توام با خیرخواهی است با کسی که قصدش تخریب و در مسیر معاندان است.

شریعتی خاطرنشان کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری زمینه را برای همه مشخص کرده که هم خیرخواهان انتقاد کنند و هم منتقدان خیرخواه، خیرخواهی.

وی در خصوص برنامه‌ریزی برای 4 سال آینده دولت گفت: لازمه رسیدن به اهداف بلند مدت همکاری و همراهی دو سه قوه اساسی کشور است در این بین مجلس می‌تواند سهم زیادی در رسیدن اهداف دولت و نظام ایفا کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی یادآور شد: معتقدم مجلس باید در مقوله تعامل از خودش مایه بگذارد و ضعف‌ها و قوت‌ها را بسنجد، دولت هم با افراد شاخص و برجسته، متخصص، متعهد، زمینه را برای همکاری فراهم کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet