هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در صحن علنی مطرح شد؛

سلیمی: کمیسیون تلفیق گزارشی از بودجه شرکت‌های دولتی به نمایندگان ارائه نکرده/ دکتر لاریجانی: کمیسیون تلفیق پیگیری کند

سرویس صحن
رئیس مجلس در پاسخ به اخطار نماینده محلات در مجلس مبنی بر اینکه کمیسیون تلفیق گزارشی از بودجه شرکتهای دولتی به نمایندگان ارائه نکرده، گفت: کمیسیون تلفیق گزارش مربوطه را در اختیار نمایندگان قرار دهد.
سه‌شنبه 10 بهمن 1396 ساعت 09:43
سلیمی: کمیسیون تلفیق گزارشی از بودجه شرکت‌های دولتی به نمایندگان ارائه نکرده/ دکتر لاریجانی: کمیسیون تلفیق پیگیری کند رئیس مجلس در پاسخ به اخطار نماینده محلات در مجلس مبنی بر اینکه کمیسیون تلفیق گزارشی از بودجه شرکتهای دولتی به نمایندگان ارائه نکرده، گفت: کمیسیون تلفیق گزارش مربوطه را در اختیار نمایندگان قرار دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607106460253567.jpg سلیمی:,کمیسیون,تلفیق,گزارشی,از,بودجه,شرکت‌های,دولتی,به,نمایندگان,ارائه,نکرده/,دکتر,لاریجانی:,کمیسیون,تلفیق,پیگیری,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 10 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی با استناد به اصل 52 قانون اساسی طی اخطاری گفت: امروز گزارش کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 کل کشور ارائه شد اما در مورد بودجه شرکت‌های دولتی گزارشی نیامده است، بهتر بود این موضوع دیده می‌شد تا ما بتوانیم اظهارنظر و پیشنهادات خود را ارائه کنیم.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با یادآوری ماده 186 در مورد تصویب بودجه افزود: یکی از اعضای هیات رئیسه مطرح کرده تا 72 ساعت کمیسیون تلفیق زمان بررسی بودجه را دارد و فردا اگر گزارش کمیسیون ارائه شود سه نفر موافق و سه نفر مخالف به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت اما چون  آیین‌نامه در این رابطه مسکوت است باید مصوبه‌ای در صحن داشته باشیم، در این رابطه باید بر اساس آیین‌نامه عمل کرد.

دکتر لاریجانی در پاسخ به اخطار این نماینده گفت: گزارش شرکت‌های دولتی را از رئیس کمیسیون تلفیق پیگیری کنید.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس تبصره 2 ماده 186 آیین نامه نحوه رسیدگى به متمم، اصلاحیه‏ هاى بودجه و سایر مواردى که در این ماده پیش‌‌بینى‏ نشده طبق مقررات معمول در آیین‏‌نامه خواهد بود. در هیات رئیسه در این باره بحث‌هایی داشتیم و درباره اینکه 3 نفر موافق و 3 نفر مخالف صحبت کنند منطق وجود داشت./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر