هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با موافقت نمایندگان؛

شهرداری‌ ها مکلف به پرداخت 4 درصد مابه التفاوت حق بیمه آتش‌نشانان غیرمشمول قانون کار شدند

سرویس صحن
نمایندگان مردم در خانه ملت شهرداری‌ها را مکلف به پرداخت 4 درصد مابه‌التفاوت حق بیمه متصدیان مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی به سازمان تامین اجتماعی کردند.
سه‌شنبه 10 بهمن 1396 ساعت 10:10
شهرداری‌ ها مکلف به پرداخت 4 درصد مابه التفاوت حق بیمه آتش‌نشانان غیرمشمول قانون کار شدند نمایندگان مردم در خانه ملت شهرداری‌ها را مکلف به پرداخت 4 درصد مابه‌التفاوت حق بیمه متصدیان مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی به سازمان تامین اجتماعی کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/201701106762332881.jpg شهرداری‌,ها,مکلف,به,پرداخت,4,درصد,مابه,التفاوت,حق,بیمه,آتش‌نشانان,غیرمشمول,قانون,کار,شدند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (سه شنبه، 10 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح استفساریه تبصره 2 ماده 76 قانون تأمین اجتماعی اصلاحی مصوب 14/7/80 با این استفساریه با 166 رأی موافق، 21 رأی مخالف و 8 رأی ممتنع از مجموع 230 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

بر اساس این مصوبه متصدیان مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی که بیمه شده تامین اجتماعی و دارای روابط استخدامی غیرمشمول قانون کار با کارفرمایان خود می باشند، از نظر شرح، محل، نوع و نحوه انجام کار و همچنین ماهیت سخت و زیان آور بودن شغل با مشمولین قانون کار، مشابه و یکسان در نظر گرفته می شوند.

گفتنی است در موضوع استفساریه آمده است که آیا متصدیان مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی که بیمه شده تأمین اجتماعی و دارای روابط استخدامی غیرمشمول قانون کار با کارفرمایان خود می‌باشند و از نظر شرح، محل و نوع و نحوه انجام کار و همچنین ماهیت سخت و زیان آور بودن شغل با مشمولین قانون کار مشابه و یکسان هستند  و کارفرمایان آنها (شهرداری‌ها) به منظور تأمین منابع مالی مورد نیاز اجرای این قانون بر اساس اجزای 4 و 6 بند (ب) همین تبصره مکلف به پرداخت 4 درصد مابه التفاوت حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور به سازمان تأمین اجتماعی می باشند مشمول مزایای موضوع تبصره 2 ماده 76 قانون تأمین اجتماعی مصوب 14/7/80 و اصلاحات بعدی آن می گردد یا خیر؟

در پاسخ این استفساریه تاکید شده است که بلی مشمول کلیه مزایای موضوع تبصره 2 ماده 76 قانون تأمین اجتماعی اصلاحی مصوب 14/7/80 و اصلاحات بعدی آن می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر