هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
احمدی در تذکر شفاهی:

انتقاد از مسدود شدن غیرقانونی سایت ثبت سفارش واردات خودرو

سرویس صحن
نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس دستور دادستان قزوین مبنی بر عدم دریافت عوارض در آزادراه قزوین- زنجان را نشان از کارآمدی قوه قضائیه دانست.
سه‌شنبه 10 بهمن 1396 ساعت 12:50
انتقاد از مسدود شدن غیرقانونی سایت ثبت سفارش واردات خودرو نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس دستور دادستان قزوین مبنی بر عدم دریافت عوارض در آزادراه قزوین- زنجان را نشان از کارآمدی قوه قضائیه دانست. http://cdn.icana.ir/d/019/201607107247520952.jpg انتقاد,از,مسدود,شدن,غیرقانونی,سایت,ثبت,سفارش,واردات,خودرو Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فریدون احمدی در نشست علنی امروز (سه شنبه 10 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در بیان تذکر شفاهی خود از عملکرد دادستان قزوین به جهت صدور دستور عدم دریافت عوارض در آزادراه قزوین- زنجان به دلیل کوتاهی وزارت راه و شهرسازی در بهبود این مسیر مواصلاتی قدردانی کرد و گفت: اقدام انقلابی دادستان قزوین نشان از کارآمدی قوه قضاییه دارد.

نماینده مردم زنجان و طارم با بیان انتقاد از عملکرد وزارت راه و شهرسازی، تصریح کرد: این وزارتخانه در بهبود آزادراه قزوین- زنجان به وعده ها و وظایف خود عمل نکرده است، با این حال وزارت راه و شهرسازی و شرکت های وابسته به وزارت اقتصاد هیچ عکس العملی نسبت به دستور دادستان نشان ندادند.

وی در ادامه از بسته شدن غیرقانونی سایت ثبت سفارش واردات خودرو انتقاد کرد و افزود: متاسفانه از تابستان سال جاری سایت ثبت سفارش به صورت غیرقانونی بسته شده و از این جهت حدود یکصدهزار میلیارد سود کسب کرده اند، حال آنکه مردم و مصرف کنندگان متضرر شده اند.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه قانون به ظاهر در برخی مجموعه ها حاکم است، گفت: متاسفانه بهانه بسته شدن این سایت را دستور مقامات بالا اعلام کرده اند، حال آنکه اینچنین نیست، بنابراین وزیر صنعت باید به این تخلف رسیدگی کند، زیرا موضوع تحقیق و تفحص از صنعت خودرو و ثبت سفارش مطرح است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر