هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
برزگر در تذکر شفاهی:

چرخ زندگی باغداران سلماسی نمی‌چرخد/ جهاد کشاورزی از کشاورزان حمایت کند

سرویس صحن
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه دولت باید با اتخاذ تدابیری از کشاورزان حمایت کند، گفت: محصولات باغداران سلماس در سردخانه‌ها دپو شده و هزینه زندگی آنان تأمین نمی‌شود.
سه‌شنبه 10 بهمن 1396 ساعت 13:36
چرخ زندگی باغداران سلماسی نمی‌چرخد/ جهاد کشاورزی از کشاورزان حمایت کند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه دولت باید با اتخاذ تدابیری از کشاورزان حمایت کند، گفت: محصولات باغداران سلماس در سردخانه‌ها دپو شده و هزینه زندگی آنان تأمین نمی‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201704108793063049.jpg چرخ,زندگی,باغداران,سلماسی,نمی‌چرخد/,جهاد,کشاورزی,از,کشاورزان,حمایت,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شهروز برزگر در نشست علنی امروز (سه شنبه، 10 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با اشاره به اصل 43 قانون اساسی گفت: رسالت جهاد کشاورزی حمایت از کشاورزان است واین در حالی است که چرخ زندگی باغداران در سلماس نمی‌چرخد.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محصولات کشاورزی باغداران سلماس در سردخانه‌ها دپو شده است، افزود: باغدار به کارگر و سم فروش بدهکار است و با توجه به هزینه معیشت زندگی باید بتواند محصولات خود را با قیمت مناسب به فروش رساند.

وی بیان کرد: قیمت فروش این محصولات هزینه کاشت، داشت و برداشت را تأمین نمی‌کند؛ دولت و جهاد کشاورزی باید برای رفع مشکلات این عزیزان تدابیری بیندیشند.

برزگر در ادامه تصریح کرد: طلب کشاورزان به صورت تفاله یا شکر توسط کارخانه‌های تولید قند به صورت تدریجی پرداخت می‌شود این در حالی است که کشاورزان با فروش آن پول چندانی به دست نمی‌آورند؛ رسالت جهاد کشاورزی، حمایت از کشاورزان است؛ بنابراین باید حمایت‌های لازم را از باغداران انجام دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: از سربازان گمنام سلماس که با زمین‌خواری و تفکیک غیرمجاز برخورد کردند تشکر می‌کنم./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر